Poraďte očného lekára pre dospelých v Bratislave

erika_ms
14. apr 2021

Ahojte, chodíte niekto k dobrému očnému lekárovi v Bratislave alebo okolí? Ja mám aj zelený zákal, tak potrebujem chodiť pravidelnejšie na kontroly. Od detstva chodím k očnej, ale v inom meste. Potrebovala by som si nájsť niekoho v Bratislave.

Ďakujem.

staskast
14. apr 2021

@erika_ms ahoj. Ja s manželom chodíme do glaukomickej ambulancie na antolskej. Sú tam super pani doktorky 🙂

labocca
14. apr 2021

urcite odporucam Neoviziu,urobia ti komplet vysetrenie...

erika_ms
autor
15. apr 2021

@staskast To vyzerá veľmi dobre, skúsim tam zavolať, či berú nových pacientov. Ďakujem za tip 🙂

erika_ms
autor
20. apr 2021

@staskast Sestrička mi povedala, ževraj nie sú spádovou ambulanciou, takže pacientov berú len na vyšetrenia na základe odporúčania ich očného lekára, ak som to správne pochopila. Na stránke UNB som však videla, že hneď vedľa je klinická ambulancia (každý deň ordinuje iný lekár), len neviem či to tež nefunguje rovnako ako pri tej glaukómovej :/ Tam ste náhodou nechodili? Ďakujem.

staskast
21. apr 2021

@erika_ms nie nechodila. Ale tam skúšal volať švagor dva týždne dozadu a nechceli ho vziat. Nepamätám prečo ale teda asi tam bude problém sa dostat.
Ja som sa tam dostala cez manžela. Poznal pani lekárku, ktorá pracuje v glaukomovej ambulancii. Škoda s prístupom sme maximálne spokojni.