Poraďte dobrého chirurga v Bratislave

3. aug 2022

Ahojte, viete mi odporučiť dobrého chirurga v Bratislave? Myslím takého ktoré strháva necht na nohe, neviem ako sa mu hovorí. Ak by ste vedeli o nejakom dobrom, milom a ľudskom tak by som bola rada. Ďakujem.

marcellka32
3. aug 2022

Netreba necht strhávať, vyhľadaj na nete medicinalna pedikúra v tvojom okolí, dnes sa už nestrhaju nechty

simsalabim
3. aug 2022

Myslim, ze dnes uz vobec nestrhavaju. Ja som toto riesila s dvomi z mojich 3 deti, s jednym opakovane niekolko rokov a teda nikdy, nikdy ani len nenavrhli strhnutie. Naposledy sme boli tusim u tohto doktora http://www.strecnianska.sk/lekar/miroslav-hudec/80

autor
3. aug 2022

Ja to mam zapalene 5 mesiacov, a necht mi ide do masa nakolko som zakopla a zle si to odstrihla. Mam tam velky zapal a cele cervene a opuchnute a na dotyk ma to velmi boli. Neviem ci mi teda pomoze niekto iny ako chirurg. Nehct mi uz strhali 4 krat za 4 roky len bohuzial ten chirurg z nemocnice odisiel preto hladam ineho. A vraj mam zle nechtove lozko, preto sa mi to stale dookola opakuje. Ze vraj by bolo dobre strhnut cely necht a nechat si to nanovo urobit. Je to velka bolest, a nakolko som na bolest hakliva tak je to pre mna o to horsie a potom sa to este aj dlho hoji.

jenisjenis
3. aug 2022

Pozrite na fb - Pedea pedikura ( robi mecicinalnu pedikuru ale je odbornik aj na vas problem) skuste jej napisat ..

lienka.7
3. aug 2022

Chod na tu speci pedikúru. Pokial ti raz nechať strhávali uz ti to bude zarastat furt, cize treba to liečiť. Nie je riešením strhavanie nechtu