Poradne pred pôrodom na Antolskej

kristina1106
21. jún 2022

Ahojte Maminy, aktuálne som 34+0 a minulý týždeň som mala poslednú kontrolu u svojho gynekológa. Tento týždeň by som mala už chodiť vraj na vyšetrenia do nemocnice, ktorú som si vybrala..nie je to skoro? Moje známe chodili na poradne do nemocnice až 36-37+..
Vybrala som si na pôrod Antolskú, ale nikde sa tam neviem dovolať, či sa tam nebudem trepať tento týždeň zbytočne, aby ma otočili, že mám prísť o týždeň-dva 😅
Takisto mi robil gynekológ na poslednej poradni výter na streptokoka ale pozerala som že sa to ma robiť až okolo 36 týždňa tiež… tak teda neviem 🙃 ako ste to mali vy prosím? Pripadne ak ste rodili na Antolskej, viete mi povedať od ktorého týždňa? Ďakujem pekne

marci77
21. jún 2022

skuste napisat aj do tejto skupinky
https://www.modrykonik.sk/group/2293/

ja uz si to nepamatam ....ale kvoli poistovni viem, ze minimalny rozostup medzi poradnami musi byt tyzden
ak napriklad zacnete chodit na antolsku v utorok .....potom by ste mali chodievat v utorky , pripadne stredu, stvrtok potom buduci tyzden .....aby to nemocnici preplatila poistovna

a streptokoka vysetrenie mi robila este moja gynekogicka, potom zapisala vysledky na poslednej poradni u nej do tehotenskej knizky a antolska uz toto neriesila

denden77
21. jún 2022

mna vzali v 35tt, lebo moj Dr. mal uz letnu dofcu, cize problem to nie je 😊