Poradkyňa pri dojčení a nosení - Bratislava

remma
19. jún 2022

Ahojte, vedeli by ste mi poradit dobrú laktacnu poradkyňu v Bratislave, ktorá by mi vedela poradiť aj ohľadom nosenia? Dakujem

diefca
19. jún 2022

@remma u mna bola tato pani. Za mna ok, aj ked sa mi nakoniec kojit nepodarilo. Ale pomohla mi s vela inymi vecami. Pozicala mi aj satku na vyskusanie, vie poradit aj s nosicmi.

mamka1984
19. jún 2022

My sme mali tiez pani co odporuca mamicka vyssie. Tiez sme boli velmi spokojni. Satku naucila viazat aj muza, pomohla s dalsimi praktickymi radami ohladom starostlivosti o novorodenca... Snazila sa pomoct aj s dojcenim, ale zial na mesiac som dojcenie aj tak prerusila. Potom mi velmi pomohli rady tu na Koniku v skupine Laktacna poradna.

mamamia80
20. jún 2022

@remma na dojcenie laktacna poradkyna ale jest a pit na podporu mlieka caj dostanetw aj v lekarni na dojcenie kupit, marina kekse jest...polievky....a pri drzani hlavne aby ste dokazali chytit dvorec zi spody dvoma prstami....nesjor uzked dieta bude vacsie uz som nedrzala ani ka....

@remma

luucca5
20. jún 2022

@remma u mna bola táto www.navstevapoporode.sk
Je to pôrodna asistenka, vyriešili sme aj dojčenie aj nosenie. Bola som spokojna

remma
autor
20. jún 2022

@diefca
@mamka1984
@luucca5
Dakujem ❤️
@mamamia80 už som všetko vyskúšala, čo sa doporučuje, ale dcéra stále málo priberá. Bola som v kontakte aj s laktacnou poradkyňou a jedine mi poradila bilinky a dokŕmiť cez cievku. Bilinky mi nezaberajú a to dokrmovanie tiež nie je ideálne podľa mňa.. Ale chcem tomu dat ešte šancu..

mamamia80
20. jún 2022

@remma mno dokrmovanie to ani ak neni dostatoc e mlieko... len niektore deti po materinskom odmietaju ine mlieka, mozno este vyskusat hip alebo sunar klasicky z lekarne ale v obchode co su nuteilon a take to malo ktore po materinskom si da , to skor uz kravske aj ked vraj by sa malo davat neskor....ale A vyskusabie nedate....zalezi aj kolko ma dieta....aki je stare. . Batola by som skusila skor z lekarne