Poliklinika Bezručova - MUDr. Piškaninová

luucca5
13. apr 2023

Ahojte, mate prosim niekto skúsenosť s doktorkou Piskaninovou z polikliniky Bezručova? Uvažujem, ze sa stanem jej pacientkou.
Ďakujem

lyci
13. apr 2023

@luucca5 ja som odisla po 4 mesiacoch napriek zaplatenemu poplatku rocnemu. strasne vela veci nevedela, googlila predo mnou, mne prisla akoby predtym nemala ambulanciu a neprichadzala do styku s pacientami. ale inak bola velmi mila

emilia7777
8. jan 2024

@lyci čistá pravda

emilia7777
8. jan 2024

Bola som u nej dva krát. Zaplatila som ročný poplatok. Mala som bolesti a myslela som si naivne, že má vyšetrí j prístrojom napr. Vaginálne. Podľa jej slov som bola úplnom poriadku. Tiež často googlila . Bolesti nevstupovali tak som išla na recepciu aby má pani doktorka ešte raz pozrela. Našla si na mna termín, za čo človek by mal poďakovať . Vyšetrila má tak ako prvýkrát a skonštatovala, že som ok bez ďalších vyšetrení. Odporučila mi cvičiť, zmeniť stravovacie návyky nakoľko som obezna. Podľa mna mám ľahkú nadváhu meriam 165 cm a mám 74 kg. Pani doktorka má asi 120 kg a svoju nadváhu nerieši . Nechcem to tu rozpitvavať. 5 dni od návštevy pani” Google “ gynekologičky som sa preberala po akútnej operácii spod narkózy. Perfektná starostlivosť vychýrenej bezručky

verka512
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lyci
15. jan 2024

@emilia7777 ze? absolutne nechapem co to je za lekarku a kde ju zobrali a preco. esteze som od nej odisla hned na zaciatku tehotenstva, ked som sa jej pytala na standardne prenatalne testovanie a ona nikdy take nerobila a ani o nom nepocula. a koopec inych veci a tiez mi odmietla dake vysetrenie, ze vsetko je ok