Poldenný letný tábor v Bratislave pre 4-ročné dieťa

alex2019
13. jún 2023

Ahojte, nemate nejaky tip na letny tabor pre 4 rocne dieta (chlapec) v Bratislave? Ale mala by som zaujem o nie celodenny ale poldenny lebo ja som na rodicovskej s mladsim tj pobede si urobime spolu program, len teda aby mal aj daco zaujimavejsie s detmi svojho veku tak by bolo fajn keby dakam mohol ist na par hodin. Idealne daco sportove, lebo to je presne nieco co ked sme vsetci spolu tak je trocha problem, nakoko mensi syn je na niektore aktivity este primaly. Dakujem.

lucik194
13. jún 2023

no ak ho potrebujes postrazit na pol dna tak hladaj sukromnu skolku , mnohe deti do skolky v lete nechodia, aspon vykryju financne prevadzku

ak chces naozaj tabor, tak rataj s tym, ze ano su aj pre deti od 4+ ale pol denne urcite nie, urcite ta nechaju zaplatit celodenny tabor, kvoli miestu co tvoje dieta obsadi ...... pozri dennetebory.sk oni robili 4+

daj dopyt do BA skupiny, tam urcite baby poradia ....

kulumulu123
13. jún 2023

@alex2019 ak chces jazykovy tak v ruzinove veve.sk robia 9-13 rozne jazyky od 3r

pauli89
13. jún 2023

@alex2019 napr gymnathlon kemp

mogaa
13. jún 2023

@alex2019 klasický tábor určite nie, tam musia byť deti už samostatné.....ty potrebuješ skôr opatrovanie....

alex2019
autor
15. jún 2023

@mogaa on chodi normalne uz vyse roka do skolka, uplne v pohode zvladne byt aj cely den niekde len proste si myslim, ze by bolo lepsie keby tam nebol cely den, aby sme boli aj spolu, nechcem sa ho nejak zbavit len mu spestrit program

alex2019
autor
15. jún 2023

@pauli89 tam tusim boli len celodenne, musim este raz pozriet

alex2019
autor
15. jún 2023

@kulumulu123 jazykovy som nasla - leitus teddy eddie, je to na 3h dobeda, aj ked som zvedava ze ci ho tol bude bavit, tu som hladala skor daco take kde by sa zabavil a vyskakal

alex2019
autor
15. jún 2023

@lucik194 pozriem dakujem, nieco som aj nasla, len vsetko je to na cely den. do skolky ho davat nechcem, chodi uz do skolky tak bolo by to pre neho zbytocne matuce. zase ak nic nenajdem tak ziadna tragedia, bude s nami cely den

zuzik0924
11. júl 2023

@alex2019 ahoj, nasla si niečo, prosím?

mirkaaali
28. mar 2024

@zuzik0924 v @rodinne centrum Ráčik na peknej ceste 9 robíme aj poldenne tábory pre deti od 3+ , minulý rok bol športový, dá sa doplatiť aj celodenná verzia , čo mnohi rodičia po prvom dni využijú , ak vidia ,že ich deťom sa tam páči a dobre to znášajú.

mirkaaali
28. mar 2024

@alex2019 v rodinnom centre Ráčik (pozri FB) na peknej ceste 9 robia aj poldenne aj celodenné tábory pre deti 3+ , minulý rok bol športový