Plavky pre 1,5-ročné dievčatko v kamennej predajni

nicolenicole1
27. mar 2024

Ahojte, prosím Vás viete mi poradiť v akom obchode v Bratislave, by som vedela zajtra kúpiť detské plavky pre 1,5 ročnu? V H&M, Lindex majú plavky teraz iba online a to nám už nestihnú prísť.

Ďakujem!

pribinak
27. mar 2024

@nicolenicole1 nestačí plienka na plavanie?

cyberk
27. mar 2024

Brendon? Inak 1,5 nepotrebuje plavky staci plienka 🙂… ked tak daj dopyt v nejakej skupine pre babatka na fcb a len osobny odber BA, urcite sa ti vela zien ozve ;)

luckajozko21
27. mar 2024

F&F v nejakom vacsom tescu mozno

ddaassuullaa
27. mar 2024

Decathlon, plutvy.sk mozno

evaachesa
27. mar 2024

Pozri nové cez bazar

michaela_michaela_
27. mar 2024

@nicolenicole1 som z Bratislavy - Nove mesto..mam v inzeratoch nove plavky Newbie 86/92.kludne dojdite rano vyskusat.

lucina19
27. mar 2024

@nicolenicole1 som z noveho mesta a mam na predaj viacero plaviek, ak by ste chceli, napiste mi spravu. jedny mam aj nenosene

nicolenicole1
autor
27. mar 2024

Ďakujem Vám všetkým za odpovede 🙂 Skúsila som intersport, podla stránky majú v Auparku aj s UV filtrom.

jahvoodka
28. mar 2024

Vo Vive maju v Lindexe plavky urcite a tusim aj v HM

janababana
11. apr 2024

V primarku maju plavky (jednodielne) - tento tyzden som tam bola a uz mali. A aj v lindexe maju dokonca overaly s UV

saxana000
12. apr 2024

Kik Pepco urcige uz ma take malicke. kvalita sice nic moc ale aj tak ti z nich za jednu sezonu vyrastie..ak chces kvalitne popozeraj sa v okoli ci je u vas baby plavanie.oni predavaju taketo babetkovske neoprenove