Pediater v Ružinove

ibajaanikiny
9. jún 2021

Krasny den zeny…idem si po radu. Je tu sice viac takych tem,ale nie su uz nejake aktualne a mne uz trosku hori pod zadkom. Udajne treba uz v nemocnice pred/tesne po porode nahlasit pediatra. Ok,tak teda,ze napisem tej,pod ktoru v ramci rajonizacie by malo moje buduce dieta patrit, t.j. Džuppova. Tak som jej napisala,no odpisala,bez pozdravu (predycham,prezijem),ze berie deti “slovenske” deti,so slovenskou poistkou a budu ockovani…po narodeni sa ozvat…jasne som jej napisala,ze sme bcanmi SR,kde mame TP,ze pod nu podla rajonizacie patrime,no odpoved vidite same. Otazka teda znie,riesila niektora z Vas padiatra v Ruzinove,ktory este berie novych pacientov bez blbych pripomienok a aj mimo svojho rajonu??? Lebo ked v nemocnici zahlasim,ze pediatra nemam este,alebo nedaj boze nas nevezme ta,ktorej som pisala,nechcem sa tym potom stresovat…nejake tipy,rady,kontakty,recenzie z aktualneho obdobia?
Dakujem vopred

e1i
9. jún 2021

@ibajaanikiny ak pod nu podla rajonizacie patríte tak vas vziat musí. Ak odmietne rieste cez VÚC lebo musí.

petamich
9. jún 2021

zial obavam sa, ze to bude narocne :( mimo rajonu uz berie malokto, jedine skusat treba, ked tak pripadne by ste zacali tu u spadovej a nasledne poriesili alebo potom uplne mimo Ruzinova v inej mestskej casti ak sa najde niekto kto berie ale je to celkom mission impossible

ja som volala tej nasej spadovej a tiez sa ma 3x pytala ci mame TP a ci to mam v obcianskom 🙂 ale ta je teda aspon mila a ma vyborne recenzie, mimo rajona ale zial neberie

ljusika
11. jún 2021

Mňa spádova v Ružinove nevzala. Jednoducho povedala, že nemá miesto. Ale syn mal 5 rokov a počula som, že veľkáčov lekárky nechcú, len bábätka

petamich
11. jún 2021

@ljusika no tak by som poslala podnet na VUC, je to prva informacia, ktoru maju na stranke uvedenu, ze spadovy lekar ta zobrat musi ;)

ljusika
11. jún 2021

@petamich vieš čo, ani ma to nenapadlo. Počula som, že je to bežné odmietnuť staršie dieťa takže ma to neprekvapilo

ljusika
11. jún 2021

@ibajaanikiny až teraz som si uvedomila, že tá lekárka čo nás odmietla aj keď je naša spádova je Džuppova

petamich
11. jún 2021

@ljusika 🙈🙈 to bude zaujimava pani lekarka, asi fakt radsej hladat inde

zuzya
22. jún 2021

@ibajaanikiny Ja osobne som s Dzuppovou velmi spokojna. My sme podla rajonizacie mali patrit na Babuškovu ale tam sa mi nepacilo ze sa stale menia doktori. Na odporucanie kamaratky som kontaktovala dzuppovu a zobrala nas bez problemov aj ked ako ulica nespadame pod nu. Mne odpisala presne tak isto ako Vam a neprislo mi na tom nic zvlastne ale tak my sme iny rajon tak som chapala tym podmienkam. Zatial sme tam boli len dvakrat na uvodne poradne ale je velmi mila aj sestricky aj doktorka. Zatial sme nic vaznejsie neriesili ale kamoska si ju nevedela vynachvalit preto som k nej isla.

ibajaanikiny
autor
22. jún 2021

@zuzya dakujem za recenziu…mna skor zarazilo,ze mi napisala,aby som sa ozvala po porode,ale v nemocnici kde budem rodit zase chcu meno padiatricky este pred porodom tesne,takze som nechcela ostat niekde vo vzduchoprazdne…ale uz som jej odpisala,ze ju nahlasim a potom sa ozvem…

ljusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monimoon111
5. júl 2021

mate prosim niekto skusenost s MUDr. Tamara Martinkovič? tiez zhanam pediatra v Ruzinove pred porodom, ale nikto s dobrymi recenziami uz neberie novych pacientov :(