Pediater v okolí Bratislavy

ninaajakub
26. mar 2022

Prosim,viete mi niekoho doporucit,s kym mate dobre skusenosti a berie este novych pacientov pre moje 2decka?Sme zo Zalesia a uz dlhsiu dobu sa snazim pre nich najst detskeho dr. tu v okoli-nakoniec nebude vadit,ked to bude aj v BA.Dakujem za kazdy tip😉

matovicova
26. mar 2022

@ninaajakub pediatrov je málo, dokonca aj súkromný majú plno. Ak sú deti už narodené, tak vezmú len podľa rajonizacie

henikap123
26. mar 2022

Ja chodím do malinova, neskúšali ste tam? Aj v Tomášove je pediatrička, tu chválili.

nikollettt
26. mar 2022

@ninaajakub do malinova by som nesla sni zadarmo..chodili sme sa stacilo..velmi zla skusenost aj lekarka..skuste novu dedinku tam je dr v.janko

mamamia80
27. mar 2022

@ninaajakub bratislava je preplnena a lekari nie vsetci loecia, nasa mala problem vobec ich liecit, menili sme tevaly adresu a kedze som nevedela zohnat tak ideme k jednemu lekarovi, ako bude fungovat to neviem....ale po corone a prijazde ulrajincov zial je asi problem slovenske deti liecit.....ak dieta potrebuje atb tak podla sesteicky ktora bola jedina v kontakte tak treba ist na pohotovost... doktorka len prevencie robi.....a ockuje......ine ju netrapi....