Parkovanie v okolí letiska

6. aug 2023

Čaute viete niekto poradiť parkovanie v okolí letiska ,priamo na letisku je plno v našom termíne.....viete niekto či sa dá auto nechať niekde aj kde sa neplatí?niekde po blízku?alebo niekto viete kde sa dá zaparkovať za fajn cenu ?

ssegra
6. aug 2023

Viem že veľa ľudí parkuje pri Ikea

vlado818
6. aug 2023

Na aky termin potrebujete? Napiste mi spravu.

melanta
6. aug 2023

Pri Avione a IKEA neodporúčam parkovať. To je parkovisko pre návštevníkov, nie je to parkovisko na dlhodobé parkovanie. Na argument že veľa ľudí tam parkuje by som sa nespoliehala. Bežne si auto odsledujú a keď vidia že tam parkuje aj cez noc, odtiahnu ho. Pozri Monti http://airportparking.sk/ alebo Galvaniho https://www.parkovanieletisko.sk/?gclid=CjwKCAj...

autor
6. aug 2023
marcellka32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. aug 2023

@marcellka32 a je to zadarmo ?len my sa vraciame až o pol 1 v noci tak až to není ďaleko,,,

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melanta
6. aug 2023

@marcellka32 píšeš Avion shopping palace zlaté piesky, takže spomenula si zlaté piesky aj Avion. Inak po palace zlaté piesky sa pohybuje toľko podivných a pochybných ľudí, že tam by som nenechala auto ani na jednu noc. Cez cestu sú kúsok ubytovne kde býva veľa nielen normálnych robotníkov aké aj kopec zberby.

mamina7070
6. aug 2023

pozri ak nechces platit tak nechaj pri nakupnom centre a je jedno pri ktorom len teda riskujes to ze ti auto odtiahnu (to bude ten lepsi pripad) a zaplatis nasobne viac
parkovacia politika je uz prisna v BA
ja nechapem ze niekto da tisice za letecku dovolenku a nema na parkovanie

marcellka32
6. aug 2023

@melanta áno teraz pozerám to slovo Avion tam nemalo byť...len shopping palace zlaté Piesky, ja v pohode nechávam a nič sa nestalo

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
6. aug 2023

@maros313 veď bolo, a vymazala som aby som autorku nedomylila, strapnovanie je niečo iné, a neviem prečo ma stále oznacujes

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
6. aug 2023

@maros313 kľud a nohy v teple, pekný deň

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
6. aug 2023

@marcellka32 v pohode, stane sa. Kamoška roky robila v kancelárii na zlatých, nebolo neobvyklé krádeže a podobne na parkovisku. Takže je to čisto o šťastí.

melanta
6. aug 2023

@maros313 napísala tam Avion shopping palace zlaté piesky, tak bolo úplne zrejmé, že mala na mysli zlaté piesky. Úplne zbytočné je toto.

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. aug 2023

@mamina7070 a kto povedal že nemáme na parkovne?proste v našom termíne je na letisku všetko plne tak asi preto zháňam parkovisko

tahomi
6. aug 2023

Urcite neodporucam nechat auto niekde len tak, toboz nie shopping zlate piesky, tam je to naozaj iba hop alebo trop.

domiklik
6. aug 2023

Pozri monti parkovanie, je to cca 10 eur na deň

andreakotesova
6. aug 2023

Parkovali sme v a-team parking, lebo všetci ostatní boli plní. Všetko prebehlo v poriadku.