Parkovanie pri letisku

28. aug 2023

Ahojte, prosím vás, ako je to s parkovaním pri letisku v Bratislave? Tie parkoviská p1 a p2 sú už plné. Zostáva nám len p4. Pri objednávke píše, že pri príchode pred stanoveným časom alebo neskorší príchod, sa platí ešte navyše. Na koľko hodín +- to platí? Keď sa budeme vracať z dovolenky a let bude náhodou meškať, prídeme o 1-2 hodiny neskôr, tak budem musieť už platiť navyše? A ak prídeme skôr na letisko, keď budeme odchádzať na dovolenku, tak tiež platiť? Akože, celkom tomu nerozumiem, prečo to majú takto uvedené.

Respektíve, poraďte mi dobré parkovisko v blízkosti letiska, s ktorým máte dobré skúsenosti, a ste spokojní s ním.
Ďakujem

vlado818
29. aug 2023

Dobre rano na aky termin potrebujete parking?

daarcis
29. aug 2023

My sme tam parkovali a čas sme si dali asi do polnoci toho dna, kedy sme prileteli. Cenovo je to to iste. A to iste aj pri odchode… na letisku sme mali byt o 17-tej, tak od 15-tej sme dali parkovanie.

autor
29. aug 2023

@daarcis a nič na vyše ste nedoplacali keď ste prišli na to letisko neskôr ako o tej 15tej? ... Lebo ja som tomu tak porozumela, ale asi zle. Myslela som, že keď rezervujem od napr. 10 hod. A prídem o 12hod, že niečo budem doplácať za ten neskorší príchod

@vlado818 zdravim, teraz od soboty 2.9.-9.9.

simsalabim
29. aug 2023

Za neskorsi prichod na parkovisko nic neplatis. Platis za neskorsi odchod z parkoviska.

majkatarajka
29. aug 2023

https://propark.sk/areal-zahradnicka/
my sme parkovali tu za 40 eur na týždeň...majú ale viac strážených parkovísk...aj parkovacie domy....odtial a naspať sme sa odviezli cez uber..

vlado818
29. aug 2023

Ak mate zaujem napiste mi spravu mam v tom case este volne parkovanie pri letisku.