Parkovanie - Milosrdní bratia Bratislava

31. okt 2022

Ahojte, idem na vysetrenie do Nemocnice Milosrdni bratia v BA. Na ich stranke som nasla, ze by tam udajne mali mat parkovisko. Ale na nete som nic blizsie nenasla. Mate prosim skusenost, ci je tam ozaj parkovisko, ak ano ci to zvykne byt volne. Ak nie je nejake ine parkovisko okrem parkoviska pri Tescu na Kamennom namesti. Dakujem

stanulienkat
31. okt 2022

Ak si z Bratislavy, radšej by som volila mestskú hromadnú dopravu. Z ktorejkoľvek časti sa vieš do centra mesta luxusne dostať.

autor
31. okt 2022

@stanulienkat ak by som sa nemusela trepat s dvoma malymi detmi,z toho jedno v kociku, urcite idem MHD, som z okolia BA, co znamena aj tak niekde zaparkovat a presunut sa elektrickou, tak uz by som radsej zaparkovala niekde blizko

stanulienkat
31. okt 2022

Tak to mas praktickejšie autom s deťmi.

petamich
31. okt 2022

ano maju vedla parkovisko a napr. skoro rano aj byva volne, inak v okoli len pri Kyjeve/Tescu

evkamotka
31. okt 2022

Velmi blizko mas parkovisko tesco na kamennom namesti, je platene ale tak par eur sa da zvladnut.

autor
31. okt 2022

@evkamotka platene nie je problem, aj to "ich" je, ja som aj nastavena, ze k tescu. Len dnes som sa na ich stranke docitala, ze tam sa da parkovat, a napriek tomu, ze som tade chodila takmer denne,som si nikdy parkovisko nevsimla. Preto ma zaujima, ci je sanca, ze to tam byva volne, alebo radsej tam neist.

luliu
31. okt 2022

Majú parkovisko, ale beda sa tam parkovať, len zamestnanci. Dá sa pri Tesco alebo v priľahlých uličkách. Záleží na čase kedy prides

autor
31. okt 2022

dakujem baby, vyzera to tak, ze to tesco je najlepsi a najistejsi napad

pukina
31. okt 2022

to parkovisko u Milosrdnych je strasne male,je tam asi 10 miest z ktorych maju vacsinu obsadenu zamestnanci, ja som tam raz parkovala a nahodou tam bolo volne jedno miesto a aj to sa tam uplne blbo tocilo. Lepsie sa ti naozaj oplati na kamennom v tescu.

kikulienkadd
31. okt 2022

Ahoj,napadlo mi,že aj toto parkovisko je blízko Milosrdných bratov.

luliu
31. okt 2022

@kikulienkadd tam sa nedá parkovať, to je len pre zamestnancov

janka2501
31. okt 2022

Parkovat sa tam da, maju len 3 miesta, a max 3 hod sa da....pri tescu je 1,50e za 30 min...ja som dnes nechala auto v OC Nivy, a isla 2 zastavky trolejbusom,stihla som do limitu 3 volnych hod,co ma OC Nivy

micusa2222
31. okt 2022

parkovisko je za nemocnicou Milosrdní bratia, ale len pre zamestnancov.Ale keď sa ti podarí, priamo za Milosrdnými skús parkovať na Heydukovej, sú tam automaty alebo parkuj cez SMS /všetko nájdeš na: bps.sk/

kikulienkadd
31. okt 2022

@luliu ok,ďakujem za upozornenie
Chodievam okolo,bežne auta jazdia do aj z parkoviska, myslela som,že je to pre všetkých, ktorí zaplatia (aj búdku tam majú). Tak už budem vedieť. Ospravedlňujem sa @autorka, nechcela som zavádzať.

luliu
31. okt 2022

@kikulienkadd aj ja som si to myslela, dokonca onkológia uvádza toto parkovisko ako prístupné pre ich pacientov. Šla som tam 3x, boli voľné miesta, ale ani raz ma nevpustili dnu, že len pre zamestnancov

engel76
2. nov 2022

Pri vchode su tusim 2 alebo 3 miesta, ale treba mat stastie, ze bude volne.

majkabambulik
4. nov 2022

v slepej ulicke pred vchodom je niekolko miest pre ludi co idu na vysetrenia, ale je to myslim casovo limitovane, inak v ulici od Spolku svateho Vojtecha, okolo Milosrdnych bratov az po Onkolkogicky ustav svatej Alzbety je moznost parkovat na ceste pri chodniku a je to lacnejsie, da sa platit sms. Ked budete sediet v cakarni a budete vidiet, ze este potrebujete predlzit prakovanie tak jednoducho poslete znovu sms.