Otvorené obchody v Auparku

evitka83
3. dec 2021

Caute kocky, prosim Vas neviete ako to teraz realne vyzera s nakupmi v auparku v BA? V info maily maju prevadzky rozdelene na otvorene a na vydajme tovaru. Napr alltoys je oznacena ako otvorena. Da sa tam ist realne urobit nakup, alebo iba vyzdvihnut objednavku? Napr dracik v Boroch je zatvoreny. Iba vydavaju tovar na objednavku. Dakujem

janka2501
3. dec 2021

alltoys ma vsetky predajne len ako vydaj otvorene

elanor
3. dec 2021

Skusme premyslat spolu...
Co moze byt teraz otvorene? Esencialne obchody.
Je hrackarstvo esencialny obchod? Nie. Alebo je ma vynimku, aby mohlo byt napriek tomu otvorene? Nie.
Je to vydajne miesto dopredu objednaneho a zaplateneho tovaru, tzv. obchodu na dialku? Ano.

Take jednoduche...

dadis
3. dec 2021

@evitka83 Ved vyklikaj si online. Ja som bola vcera v Sizeeri si prevziat objednavku. Cast s obuvou mali otvorenu, ale oblecenie maju zapaskovane. Vela obchodov tam funguje ako vydajne miesto. Takze aj tak si to musis vyklikat doma. Vianocne ozdoby, ale napr. aj Flying Tiger bol otvoreny (tam bola cast tovaru zakryta).

hvolkovamirka
3. dec 2021

vacsina aj malych obchodikov funguje v primare ako vydajne okienko a povedzme si tak videla som mnoho ludi sa spacirovat a dokupovat si aj tovar, ktory objednany nemali

evitka83
autor
3. dec 2021

@elanor je skvele, ze Vy mate svoje uvahy. Ja sa v prvom rade riadim hard datami, az potom uvahami. A ked majitel prevadzky posle email s aktualnym datumom, kde jeho prevadzka vyslovene uvedena medzi otvorenymi a nie medzi vydajnami, pretoze tie boli definovane extra, tak je to je pre mna relevantna info, aj ked v danej situacii metuca, preto sa nasledne na to pytam na realne skusenosti tu. nie na uvahy. A teda ked uz chcete byt exaktna, tak medzi vynimky patria obchody s domacimi potrebami a niektore hrackarstva tam povahou svojho sortimentu patria a su otvorene. Je to logicke? Nie. Je to realita? Ano Rovnako ako zahradnictva.. Pekny den aj Vam

3009
3. dec 2021

@evitka83 ja ti poviem realitu zo včera v Eurovei aj Auparku. Otvorené napr. Tchibo-kúpiš si kávu a koláčik ostatné zapáskované, Tiger- otvorený 85 % tovaru zapáskovaný. Billa aj Kraj otvorený, Starý otec otvorený, Obuv otvorená, Orange, T-mobile, O2 - otvorené, banky, pošta otvorené, predajňa Delikates otvorená. Ostatné všetko pozatvárané.

luccija
3. dec 2021

@evitka83 tak si tam zavolaj a informuj sa vyhláška je daná jasne...otvorené sú aj iné obchody ako výdajne dnu Ta nepustia

viera77
3. dec 2021

@3009 To už aj hlupák musí pochopiť, že tu niečo nesedí.