Osobný tréner v Karlovej Vsi

arainaii
18. sep 2023

Mohel by mi niekto poradiť pri výbere osobného trénera, oblasť Karlova Ves? Plánovala som ísť do Fitinn, kedže je ročná permanentka najlacnejšia, tak ak by niekto mal recenziu na osobných ténerov vo Fitinn, alebo nejakích iných kde cena nie je priveľmi veľká, do 20e/tréning tak pls pls help.
Thanks!

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vkatush
18. sep 2023

@chodec15 nie vždy je to vyhodenie peňazí. Kamoška cvičí roky (10+) a aj tak z času na čas ide za osobným, aby jej ukázal správne alebo lepšie techniky, poradil aké cviky alebo neviem čo,...

Na prvý mesiac by som chodila k osobnému, napr 2x za týždeň, aby ťa nasmeroval a potom už to dáš aj sama (a áno, vyššie spomínané online videá dosť pomôžu).
@arainaii

mackove
18. sep 2023

Osobny trener určite nie su vyhodene peniaze ..aspoň u mňa nie .. ja som po pôrode našla osobnu trenerku , zaroveň po čase sa stala moja bff ❣️ ...unik aspoň na dve hodiny od reality , plienok , deti , kriku , domacnosti ...pri cvičeni s ňou kava , vyborny pokec , odreagovanie sa...pri pôrode som vážila skoro 115kg....do roka som bola v takej forme že dovidenia ....teraz čakam druhe , o5 naberam na vahe ale davam si pozor , nechcem sa utrhnuť z reťaze v tehotenstve ako pri prvom ...už sme dohodnute , ak bude všetko v poriadku na jar začiname spolu makať...už teraz sa veľmi teším 😊😊