ORL - pohotovosť Antolská

25. aug 2024

Dobry den, surne potrebujem ist na pohotovost, ale nikde nie su ordinacne hodiny. Kedze je to pohotovost, tak by to malo byt otvorene neustale,nie? aj teraz cez den, ci? Radsej sa uistujem skor nez sa tam vyberiem.dakujem.

gemerka17
25. aug 2024

Áno kľudne chod, dole cez urgent. Pošlú ťa potom hore na oddelenie za orl lekárom.

sweaaa
25. aug 2024

Na Strečnianskej je pohotovosť. Neskúsiš najprv tam? Ak by to nevedeli riešiť, pošlú ťa na Antolská.

autor
25. aug 2024

@sweaaa isl aby som najradsej inde, lebo antolsku nemam v laske, ale mam dost vazny problem s uchom a tam uz treba odbornika zial. ale dakujem za tip 🙂

gemerka17
25. aug 2024

@sweaaa len pre budúcnosť, tak strecianska je max na kuknutie do hrdla. Nevedia tam pozrieť do ucha. Čiže tam je to taky vseobecny lekár s veľmi veľmi zlou povesťou.

autor
25. aug 2024

@gemerka17 tak potom dobre,ze som tam nesla 🙂 aj keď Ani na antolskej to nebola nejaja uzasna odbornicka 🙄

nenapadnyuzivatel
25. aug 2024

Na antolsku s uchom by som už nešla nikdy, najhoršia skusenost v mojom živote…

autor
25. aug 2024

@nenapadnyuzivatel ja tiez nemam s nimi dobru skusenost...ale potom kde mi urobia ucho pohotovostne a dobre?? mam super lekarku, ale robi az od stredy, v SC je tiez suepr usna, ale nepatrim tam, takze ma nezoberie. Zostava mi len ta hnusna antolska