Ordinuje MUDr. Ferianec aj v nejakej ambulancii pre netehotné?

47katka47
7. jún 2024

Dobry den,
Rada by som sa opytala , ci pan Dr. Ferianec, kt. je aj na rizikovej poradni v Ruzinove ( ak sa nemylim , robi aj sona v 12. tt v ginfive pri Martinskom cintorine)… ci ma svoju ambulanciu pre pacientky celorocne a na dlhorocne…
Nic som takeho nenasla…

Planujeme 2. babatko a bola som rizikova, pre zle skusenosti pri tehu vysetreniach s aktualnou , by som pred otehotnenim sla za nim a ostala kvazy uz u neho pred/ pocas aj po porode…

Dakujem

nikdenikto
7. jún 2024

Áno, má vlastnú ordináciu v GYNSANA, na Trnavskej ceste v Ba.

47katka47
autor
7. jún 2024

@nikdenikto dakujem velmi pekne
Plati sa tam celorocny poplatok ci aj navyse vysetrenia patriace ku tehu vysetreniam?

Ako je to s kontrolami prsnikov u nich?

Vopred Vam dakujem

nikdenikto
7. jún 2024

@47katka47 platí sa po každej návšteve, podľa úkonu. Prsníky teraz kontroluje manželka doc. Ferianca priamo v jeho ordinácii. Je tam v dní, keď ma on službu v nemocnici myslím, štvrtky sú to určite.

miruska_m1
7. jún 2024

@47katka47 plati sa kazde jedno vysetrenie. Rataj priemerne tak 80 eur na kontrolu. Plati sa aj za kazdy odber krvi. Take tehu tam moze vyjst do 1000 eur. Ja som to pocitala a vyslo to cca 800 ale odvtedy zvysili ceny. Na kazdej kontrole robia aj sono.
Zamna to ale boli dobre investovane peniaze

nikdenikto
7. jún 2024

@miruska_m1 presne, ja neľutujem ani jedno € ktoré u neho nechám. Či už to bolo v tehotenstve alebo po.

47katka47
autor
11. jún 2024

@miruska_m1 pfuuu dost ale za kvalitu sa plati… este rozmyslam ci by som len nepresla ku inemu Dr. na celkove vsetky kontroly, tam by sa nemalo platit , dr Chuda - tiez rodil v ruzinove , zial uz rodi na kramaroch a neskor aspon pocas tehu presla ako rizikova ku Feriancovi do ruzinovskej ambulancie

Lebo potom este zazmluvnenie PA a doktora su dalsie vydavky

Nechcem moc spekulovat aby ma to “nedobehlo” ako sa vravi .
Dakujem este raz za info 🙂

miruska_m1
12. jún 2024

@47katka47 ano je to vela. Ja som v gynsane nechodila k Feriancovi ale ku Krizkovi. A tam bolo take nepisane pravidlo ze ked tam u neho platis mas ho automaticky "zazmluvneneho" na porod. Dal mi na seba cislo a ked to namna prislo len som mu napisala sms a do nemocnice prisiel. Ale neviem ci to tam maju vsetci tak.

nikdenikto
12. jún 2024

@miruska_m1 áno je to tak 😉 príde ti k pôrodu, dohodnete sa na ambulancii, zazmluvnenie cez nemocnicu netreba.

47katka47
autor
13. jún 2024

@nikdenikto takze ak dobre chapem, tak potom mu uz nebudem platit?hoci je to prof Ferianec…?
Lebo som pocula aj ze pan prof ma toho vela a nechodi moc ku porodom

No zial, p.dr Krizka som nestihla uz je na Boroch… ale toho som chcela hned po porode ze by bol aj celorocny gyn aj porodnik..

ullala
16. jún 2024

@47katka47 Dr. krizko tiez ordinuje v gynsane. Skus sa k nemu objednat ak mas zaujem a myslim, ze nebude problem chodit k nemu.

47katka47
autor
16. jún 2024

@ullala len on je v Boroch a ja by som rada ak sa nam podari aj 2. odrodila v Ruzinove