Odstránenie fibrómu/výrastku na oku - Bratislava

alex2019
17. feb 2024

Ahojte, neviete niekto poradit ocnu kliniku/lekara, kde by vedeli odstanit vyrastok na oku? Mam to presne na spodnej linke oka, nie je to nejake tragicke, ale mam to hrozne dlho a vadi mi to z esetetickych dovodov. Na beznej dermatologickej klinike to robit nechcu lebo je to uz v podstate v oku, volala som do nejakej kliniky co com nasla, ktora mala dobre hodnotenia na nete a tam to nerobili, tak zrejme to nie je bezny ukon. V kazdom pripade chce to niekoho kto daco take nerobi prvy krat, preto aj pisem sem, lebo idealne by bolo mat odporucanie od niekoho, kto bol na podobnom zakroku. Dakujem za radu.

taktotedanie
17. feb 2024

Vesely

alex2019
autor
17. feb 2024

@taktotedanie to som ako prve myslela, len bola som dost nemilo prekvapena hodnoteniami na internete.. plus bola tam znama mojej mamy a daco podobne jej robili a vraj bolo treba 2x, lebo prvy krat to nebolo uplne odstranene, tak to ma trocha odradilo.. ale tak mozno nakoniec tam skoncim, minimalne asi take daco robia..

kika86
17. feb 2024

@alex2019 skúste nemocnicu na Antolskej

ahhola
17. feb 2024

@alex2019 mudr. Horvath, poliklinika Druzba, TT.
Robil kolegyni, mala taku bambulku na hornom viecku ako spendlik. hlavicka. Stehy vstrebali, modrina ustupila a konecne po rokoch moze pozriet do zrkadla.