Oddelenie dokladov - Bratislava, Pezinok, Trnava

obcanka123
25. okt 2023

Prosím vás potrebujem vybaviť nové doklady... Neviete kde je najlepšie ísť? Aby som tam nestrávila pol dňa? Ba,PK alebo TT?
Prosím vás a neviete keď mením OP a VP súčasne s tým musím zmeniť doklady k autu,alebo až po zmene OP?
Ďakujem

cookie29
25. okt 2023

@obcanka123 ved si zarezervuj termin a uvidis kde maju ako volno

vikusjk
25. okt 2023

@obcanka123 najlepsie je ist na rezervovany termin, len niekedy maju terminy vybookovane na mesiac dopredu. Je fajn si to ale pozriet, lebo sa stane, ze sa nejaky uvolni

chrobacik41
25. okt 2023

@vikusjk áno najlepšie je online si rezervovať termín, ale napríklad včera to nefungovalo , tiež som si chcela online termín dat na dnes ale včera to nefungovalo a vyhadzovalo 404 chyba ale dnes už to išlo tak zajtra idem vybaviť.

kacena4
25. okt 2023

v pk je to otazka 30 min aj to pred letnou sezonou, teraz mimo skor par min. zalezitost

obcanka123
autor
25. okt 2023

@chrobacik41 mne vyhadzuje najskorší o mesiac 🤦‍♀️

obcanka123
autor
25. okt 2023

@kacena4 ďakujem 🙏

vikusjk
26. okt 2023

@chrobacik41 wow to ti tak rychlo dalo termin? to je super. A na ktore odd ides? Len ma zaujima, ze ktore ma takto volne terminy. Vdaka

misinka0611
26. okt 2023

V Senci ma začiatku októbra vybavený OP za hodinu hneď ráno sa išlo ako otvárali a v pondelok.

chrobacik41
26. okt 2023

@vikusjk u nás v bn, ľudia tento rezervačný systém nepoužívajú, povedala mi to teta keď som bola vybavovať OP, prídu vytlačia lístok a čakajú a vždy tam býva veľmi veľa ľudí. A keď som tam prišla pred 2 týždňami som si vytlačila lístok so zadaným pin kódom a hneď som aj išla do dverí sa ľudia čudovali že ešte som len prišla a už idem aj vybavovať. A ta teta pracovníčka to každému hovorí ze nech si rezervujú termín online že budú vybavení rýchlejšie. Ale ja zase chápem ze mnoho ľudí to neovláda hľadať online atď a za ďalšie nie vždy ten systém funguje. Chcela som ísť v stredu vybrať OP nedalo sa do systemu (v utorok tento tyzden) dostať. Tak som si rezervovala termín na dnes. Prídem tam vytlačím lístok, ľudia nikde prázdne stoličky. Len jedna pani predo mnou zaklopala a pani pracovníčka nám oznámila že im spadol systém nič nefunguje takže som nič nevybavila musím skúsiť budúci týždeň. Takže asi tak treba mať šťastie na fungujúci systém a hlavne trpezlivosť keď to aj 2-3 krát v týždni nefunguje🤷‍♀️

nyphadora
27. okt 2023

@obcanka123 s dcerou sme boli v senci a do polhodky, vybaveni

mexico_16
27. okt 2023

Ba Petržalka Zaporozska 8
3 ľudia 20min

obcanka123
autor
30. okt 2023

@mexico_16 to ozaj?

mexico_16
31. okt 2023

@obcanka123 ano, boli sme o 11.00h