Očný detský lekár v Bratislave

diusqa761
27. feb 2022

Pekný víkend dievčatá. Rada by som sa opýtala či nemáte skúsenosti s dobrým očným detským lekárom, ideálne v Bratislave. Môže byť aj súkromný, na cene nezáleží. Máme ísť s 2 ročnou tak radi by sme išli k niekomu kto má s tak malými deťmi skúsenosti, trpezlivosť a naozaj dobre ju vyšetrí. Za všetky skúsenosti a rady ďakujem ❤️

diefca
27. feb 2022

@diusqa761 my sme boli u MUDr. Sillerovej na Strecnianskej, na bezne veci je ok. Ak je to vaznejsie, MUDr. Prepiakova na Kramaroch je top, ale neviem ci vas k nej nemusi odporucit obvodny ocny lekar. Vyskusajte si tam zavolat, mozno vas zoberu.

saskenix
27. feb 2022

My sme boli u Svatavy Danningerovej na Mytnej, syn mal vtedy cca rok, dcera 8, s dcerou chodime dodnes, kedze nosi okuliare, pani doktorka fajn, sestricka uplne uzasna, vie to aj s malymi detmi

zuzike123
27. feb 2022

Mudr Elizova v Lamaci, nema zmluvu s poistovnami, takze za vysetrenie sa plati (cca 70€), ale fajn dr.

plnenapaprika
27. feb 2022

@diusqa761 Elizova. Top.

diusqa761
autor
28. feb 2022

@zuzike123 o cenu nejde , hlavne nech je to niekto kto sa jej naozaj bude venovať a nebude mať polročné čakacie doby 😅. Skúsim tam zavolať 🤗

mery34
28. feb 2022

@saskenix pani Danningerová nevedela dobre vyšetriť moju vtedy 1.5 ročnú dcéru. Namerala len jej mínus 2 dioptrie a kázala ju naučiť ukazovať E. Išli sme k inej doktorke a tá jej namerala mínus 8 a zistila strabizmus. Za mňa pre vyšetrenie malého dieťaťa nie.

saskenix
28. feb 2022

@mery34 Mrzi ma, ze nemate dobru skusenost ☹

lulu2014
8. mar 2022

@diusqa761 my sme mali problem aby malu niekto vysetril … lebo nespolupracovala. A nakoniec sa to podarilo Prof. Gerincovi. Robi iba strvtky a plati sa 50e za kazdu navstevu. Termin ako kedy … niekedy aj o tyzden niekedy o 3 . Ale z mojej strany spokojnnost.

kisskiss
24. jún 2022

@saskenix ahoj, mohla by som sa spýtať, ako sa dá dostať k dr. Danningerovej? Myslím tým, treba sa objednať alebo keď prídem na začiatku ordinačných hodin zoberie 12 mesačné dieťa prednostne? Majú tam dovolenku tento týždeň, preto sa pýtam tu.

saskenix
25. jún 2022

Ahoj, to bohuzial neviem. Viac raz som videla v cakarni babätka, ale neviem, ci boli normalne objednane... Ak sa nemylilm, u nas v nemocnici bravali prednostne iba deticky do 3 mesiacov, ale inde to môze byt inak. Mrzi ma, ze som nepomohla.

saskenix
25. jún 2022

@kisskiss A rocny syn bol vtedy normalne objednany.

jana88560
23. feb 2023

Očný detský lekár v Bratislave ktorý nemá čakacie doby pol roka ďakujem