Nuppu verzus Ovocné sady

25. máj 2024

Dobrý deň,

Viete mi dat recenzie na tieto 2 lokality ako sa tam býva.
Nemám veľký rozpočet na kúpu 2 izbového bytu a rad by som investoval do novostavby ako panelaku z roku 1980, keď už beriem hypoteku na 30 rokov.

anjelok
25. máj 2024

Nebyvam ani v jednom, ale nuppu sa mi zda lokalitou lepsie. Len malinke byty su to metrazou.

vanilkovazmrzka
25. máj 2024

Nuppu urcite tisicnasobne lepsia lokalita

zuzanka.zuzu
25. máj 2024

nuppu je príliš blízko diaľnice, zabudni na otvorené okno (v podstate budeš bývať ako v nákupnom centre, celý čas v klíme), ovocné sady sú ok len tam nič nie je, najbližšie až avion, byty máme v oboch 😉

zuzanka.zuzu
25. máj 2024

jaaaj a ešte nech to je BYT lebo nám prišiel výmer za apartmán 10,20e/m2 a za byt 1,20e/m2 😂🙈

anjelok
25. máj 2024

Moja rada - radsej byt v nejakej starsej novostavbe v dobrej lokalite s normalnou vymerou. Z tychto 2 moznosti by som si ja osobne nevybrala ziadnu.

autor
25. máj 2024

@zuzanka.zuzu ovocne sady sa rozbiehaju, obcianska vybavenosť sa mi zdá fajn, už sa ma stavať za morusami a najnovšie aj pred nimi. A prosím ťa výmer čoho ? Lebo rozdiel to je dosť velky. Apartman mate kde ?

autor
25. máj 2024

@anjelok proste sa cenovo nezmestis ani za týchto podmienok.

anjelok
25. máj 2024

Predpokladam, ze @zuzanka.zuzu myslela dan z nehnutelnosti

autor
26. máj 2024

@anjelok neviem, pozeral som sadzby dane z nehnuteľností. Rozdiel tam je ale maličký. Jedine, čo by na to sedelo, keby @zuzanka.zuzu vlastnila nejaký nebytový priestor určený na prevadzku na prízemí alebo ateliér.