NÚDCH Bratislava - detská urológia

18. dec 2021

Prosím vás na detskú urológiu sa dostaneme aj bez výmenného lístka? 15r syn si nahmatal hrčku na semenníku dosť sa bojím čo to môže byť tak či môžem ráno pondelok zájsť rovno na Kramáre alebo musím pre výmenný lístok? Prípade by nás vzali aj na pohotovosť kebyže idem v nedeľu? Ďakujem za všetky rady

agacela
18. dec 2021

Hrčka nie je zivot ohrozujúci stav hneď ako ju nájdeš …
Už vydržať do pondelka … my sme prisli so zapálenou uzlinou po16:00 lebo zápchy a boli sme z ďaleka…aj ked sme išli s papierom od detskej ako akútny prípad … poslali nás domov a objednali na termin … ak nie je zapálená nebudú to riešiť na pohotovosti …
S výmenným lístkom neviem na 100% poradiť ale ak sa nemýlim rušili sa

agacela
18. dec 2021

Na tu zapálenú uzlinu nám dali gafrovu mast bez predpisu … a poslali nás domov …. Ani to neevidovali, že sme tam boli

autor
18. dec 2021

@agacela ďakujem, počkáme do pondelka a výmenné aj mne sa zdá že sa rusili ale či aj pre deti ... No snáď nás vezmú aj be neho, musím tam ísť hneď ráno pretože len doobeda mám stráženie druhého 11 mesačného syna .. ale ten strach a stres čo to môže byť 🙁

agacela
18. dec 2021

Ja tá chápem a dufam, že nič vážne to nebude …
Myslím,že v pondelok tam zbytcne pojdes ak nie si objednaná … skus sa objednat cez internet … na ich stránke nájdeš vsetko ak teda ides na detské Kramáre…ak prídeš len tak, neviem či sa vybavíte do obeda … vsetko majú cez registráciu

autor
18. dec 2021

@agacela najbližší voľný termín majú až 2/2022 to máme dovtedy čakať? Ja teraz neviem čo mám robiť ? 🙁 Syn v strese, nechcel ani večeru zjesť, ja v strese, revem aby ma nevidel lebo sa bojím ... Zbláznim sa

agacela
18. dec 2021

https://rezervacie.nudch.eu/rezervacia-terminu

Neviem do ktorého by som sa skôr zaradila či chirurgia alebo urologia … my sme navštevovali chirurgiu … možno by bolo fajn zavolat na recepciu a oni poradia

agacela
18. dec 2021

Nerev … možno to je len banalita … zbytočne popredu nerobte paniku … zavolaj detskej v pondelok ráno, ona vás vie poslať urgentne na vyšetrenia … vedia pretlačiť ak by to bolo akútne … hlavne sa nestresujte kým nie je treba … hlavne zachovaj pokoj

autor
18. dec 2021

@agacela možno banalita ale ak nie tak ďakujem pekne čakať do februára 🙁

agacela
18. dec 2021

Veď píšem …zavolaj ráno v pondelok dr ona vás vie 100% pretlačiť na vyšetrenia …

jananvtna
19. dec 2021

My sme tak boli, najprv som to konzultovala s detskou, a na urologiu dospelacku (14 ročný) a odtial na chirurgiu a bola to hernia. Stres popisal to ako hrčku

simsalabim
19. dec 2021

S hrckou vas urcite zoberu v pondelok akutne. Neviem, ako je to s vymennymi listkami pre deti, ale obvodna vam urcite listok napise. Tu je cislo hore na nemocnicne oddelenie 02/ 59371317. Aj cez vikend tam je lekar, skus tam pripadne zavolat (na 100% zdvihne sestricka, pripadne si skus vypytat lekara) a opytat sa, ci mozete v pondelok prist bez listka, kedze sa obavas onkologickeho ochorenia.

mondo26
22. dec 2021

@agacela synovi v októbri navrel semenník (4roky), volala som na urologiu, tam mi povedali ze najskôr to musí vidieť pediater aby posúdil ci to je hydrokela alebo hernia a až potom som si mala zavolať. Nakoniec to bola hydrokela a bolo sme na chirurgii. Ale lekári boli zlatý ochotný

autor
22. dec 2021

@jananvtna
@mondo26 zobrali nás na Kramáre je to cysta ktorá je ok, nič vážne no o pol roka ideme na kontrolu či narastie alebo zmizne ...

jananvtna
22. dec 2021

Ale ten stres a potom take ukludnenie ak keď to nie je uplne dobre😀