Neovízia v Bratislave

noha_bolava
19. okt 2023

Dobrý deň, aké máte skúsenosti s Neovíziou v Bratislave? Budúci rok by som chcela ísť na operáciu očí (krátkozrakosť a astigmatizmus) a tak chcem vedieť aké máte skúsenosti a aký druh operácie ste mali

nekonecna_katastrofa
19. okt 2023

@noha_bolava Perfektné. Bola som vo februári. Vyšetrenia dôkladné, trvali asi 4 hodiny, potom pokec s doktorkou, či môžem ísť a na akú operáciu (Lasik). Poučili ma ako sa pripraviť na operáciu, doktorka mi dala aj praktické rady (napr že keď mám malé deti, tak ešte pár dní a v noci nosiť cyklistické, slnečné okuliare aj doma, nech mi deti náhodou nebuchnú do oka...). Vybrali sme termín. Pred operáciou mi skontrolovali opäť oči, dali tabletku na ukľudnenie a šla som na laser. Poobede som si pospala a keď som sa zobudila, videla som. Večer som už pozerala telku. O 2 dni kontrolné vyšetrenia, potom tuším po 2 mesiacoch. Zatiaľ je všetko v poriadku.

kvjetecko
19. okt 2023

@noha_bolava muz bol pred 3 rokmi a velmi spokojny bol, aj je stale, detaily neviem. Kazdemu neoviziu odporuca, ked pride na rec operacia oci.

letter
19. okt 2023

Bola som nedávno a super 😍 odporúčam ich každému

medynka82
19. okt 2023

@noha_bolava ja som bola pred 9 rokmi, velka ochota, profesionalita v neovizii, kazdy den bez okuliarov stoji za to 👍

ghostrider_117
22. apr 2024

Mne očná klinika neovízia zničila zrak... následné korekcie vo Švajčiarsku ma vyšli vyše 15000€. Oni sú dobrí možno len čo sa marketingu týka. Kvalita kliniky sa ukáže keď nastanú komplikácie. V mojom prípade nastali. Oni tvrdili že nič, že vidím, hoci som dovidel ledva na prsty na ruke. Nepreukázali žiadnu kvalitu, ale ani elementárnu ľudskosť... Negatívne komentáre a recenzie blokujú, dávajte si pozor.

daniela_p
15. jún 2024

@noha_bolava ahoj bola si na operácií? Ake si mala dioptrie a astihmatizmus? Ja mám len 1,25 a astihmatizmus mi z toho robí 0,5 .. lenže nemôžem mat okuliare kde mám to zakrivenie oka .. zle som videla, preto mám dioptrie bez zakrivenia .. bojím sa keby s tým idem na operáciu a odstránia mi ho, budem tak divne vidieť ako keď sim mala take okuliare 🙈 tak preto sa pýtam, či si bola a ci je všetko ok 🙂

noha_bolava
autor
16. jún 2024

@daniela_p ahoj bola som a dioptrie som mala na pravom oku päť a pol a na ľavom štyri, najlepšie ti poradia na vstupnom vyšetrení