Narodeninová oslava pre 22-ročnú babu

talia16
8. sep 2024

Ahojte, hladám prestor na narodeninovú oslavu pre 22 ročnú babu. Budem rada za všetky návrhy chát, podnikov, klubov…
Len sme z bratislavy, tak pokial by to bolo mimo BA, tak treba zaistiť aj ubytovanie pre hostí a to by sa nám oplatilo asi len pri chatách. Hostí bude asi 15-20 a pokial by to prenajatie priestorov bolo do 500€, tak by to bolo perfektné. Vopred ďakujem za tipy 😁

lindous
8. sep 2024

Keď sa pýtaš na kluby, tak prepokladám, že s kamošmi a skôr na večer, hej?? Nejaký uzavretý priestor, ktorý budete mať sami pre seba alebo vám nevadia ľudia okolo? Má sa tam podávať aj jedlo/chcete si doniesť vlastné/nechcete jedlo??

lindous
8. sep 2024

Ale teda posledné oslavy, ktoré mi napadajú boli Klubovňa, U Deda, Viecha pod hradom a potom zväčša s tými, ktorým sa chcelo pokračovať, presun do mesta, podľa toho kde aká akcia 🙂

b_a_m_b_i
8. sep 2024

Jaj 22 rocnu, ja citam ze 22 mesacnu :D
Uz som sa aj cudovala ze uz aj batolatam sa robi party :D

talia16
autor
8. sep 2024

@lindous Nevadilo by keby tam boli aj iný ludia, ale zároveň asi by bolo dobre nejaké miesto v rohu a baby sú také živé takže večer pri vínku by sa nehodil, skôr niečo kde sa dá aj hýbať od stola, ale zároven si aj vedieť sadnúť spolu pokope. A na jedle nám nezáleží, keď bude niekde možnosť, tak bude fajn, keď bude možnosť doniesť z domu, tak donesiem. (Jedlo ani nemusí byť. Keď priestor nebude dovolovať tak aj drinky budú stačiť. Záleží o aký priestor sa bude jednať)