Najlepšie miesta v Ružinove

31. júl 2023

Ahojte,
sťahujem sa do Ruzinova z trencina.
Viete mi pls poradit 🙂
Ktore su podla Vas najlepsie miesta v ruzinove kaviarne/ restauracie atd… ? Ktore su Vase oblubene miesta ?
Viete pls poradit

vanilkovazmrzka
31. júl 2023

A kde presne v ruzinove? Je to siroky pojem 🙂

lvulik
31. júl 2023

Aj Ružinov má svoje 'mestské časti', takže treba upresniť..

erikavesela
31. júl 2023

Ruzinov ma cez 80 000 obyvatelov a cca.40 km2...je to druha najvacsia cast ba, co sa plochy tyka...musis upresnit cast ruzinova

ckatka
1. aug 2023

Ružinov je veľký, niektoré časti sú fajn, niektoré nanič, prašné, hlučné... pri hlavnej ceste ci diaľnici.
Najlepšie urobíš, keď sa pristahuješ a pôjdeš sa prechádzať vo svojom okolí, nakukneš do bočných uliciek a vnutroblokov...pozrieš si Google maps pri prechádzke (máš tam pomenované takmer všetky objekty), rýchlo zistíš, čo a ako.

nika11103
1. aug 2023

Napríklad na štrkovci je pekne, Dulovo namestie je tiež fajn …. 🙂

autor
1. aug 2023

@nika11103 a na strkovci su nejake dobre podniky ?

h2
1. aug 2023

Hostinec U deda napríklad.

zmrzlinka2021
1. aug 2023

Bizón pub

logf
1. aug 2023

planetka

kiwi3
1. aug 2023

cize strkovec a okolie? totizto ruzinov je eurovea aj zlate piesky, asi si treba trochu mapu pozriet pred stahovanim 🙂. my byvame na ostredkoch a pre mna na posedenie planetka a na jedenie urcite da cono na trnavke.

jahvoodka
1. aug 2023

Hned pri Strkovci je Strkovecka lodenica, v podstate bufet so sedením vonku, potom Minigolf, co je zahradna "reštaurácia", nic nobl, ale my tak chodime radi. O nieco ďalej je Plnofuz (byvala Bokovka) - nová reštaurácia, potom Marlon pub - trošku pajzlik a este vinoteka Dvedeci.

autor
1. aug 2023

@jahvoodka Jejj Dakujem mas super prehlad 🙂 jasne pojdem vsetko pozriet … nepoznas este pls nejake dobre kaviarne ..

jahvoodka
1. aug 2023

NZ, na kavu tu moc nechodim, ale napadlo ma Moco Choco, Mint, Vespa.. ale urcite je toho viac. Skusila by som na tvojom mieste cez Tripadvisor pohladat

queen_mary
1. aug 2023

Strkovecka lodenica, mint, putika, sova...