Najlepšia firma na ploštice - Bratislava

babyttcirl
3. júl 2021

Prosim Vas žienky,
Nikdy v zivote som nemala plostice nikde!! A mame novostavbu rodinny dom v Rovinke a prvý krát ma niečo uz par dni s obmenou na bruchu stiplo. Zevraj to moze byt plostica!! Vždy v noci sa to deje. Manzel ani maly to nemajú. Robila som prieskum firiem a volala zopar a nakoniec som vybrala stop plostice sk. Prišli, nic nenašli, vystriekali parou a dezinfekciu cey barak za 300 euro a povedali ze este jednu noc ma moze nieco stipnúť lebo ze maju 24 hodín ked sa dotknu chémie a zomrú.. žiadnu som zatial nenasla sni nic. Uz som ale mala ten extra kusanec tak cakam co bude tuto noc. S akou firmou ste boli vy spokojní??? Dúfam ze som nevyhodila 300p euro zbytocne. Co viete o full profi a koynologickych psoch ktorých ich vedia vycichat? Dakujem

sasa1310
3. júl 2021

v bývalom byte robila firma full profi a absolútna spokojnosť. V celej bytovke urobili dezinsekciu

erikaa09
3. júl 2021

Nemas lepisu fotku ? Mne to ako kusanec od ploštice nevyzera. Ja keď som mala tak to bola taka vyražka ako pupenec . Taketo niečo sme mali od blchy :( nemate mačku,psa ?

babyttcirl
autor
3. júl 2021

@erikaa09 nemame ani jedno . Ale mačky nam chodia do záhrady.. a blcha stipe iba v noci???

erikaa09
3. júl 2021

Ja som od ploštice mala taketo niečo a vedľa seba. Skusim pozrieť či nenajdem od blchy priamo čo som mala. Tak ja som mala blchu doobedu a už som mala kusance

babyttcirl
autor
3. júl 2021

@erikaa09 oki, prosím pozri ci náhodou nemáš fotky od tej blchy... akoze pupence to nie su. Take cervene fľaky to su

luccija
3. júl 2021

@babyttcirl nie som odborník, ale ja som mala také štípance od mravcov.Tento rok ich je veľa a dokonca ich mám na parapete v spálni ako sme mavali v noci otvorené okno a z druhej strany kvetináče s kvetmi.Mne sa to nezdá ako ploštice...

babyttcirl
autor
3. júl 2021

@luccija a to môžu stipať vzdy v noci?

simikb
4. júl 2021

@babyttcirl ja by som kukla matrace.. Otvorit oprat a dat von. Aktualne ma byt mega teplo tak ak das von na zahradu tak mozno to co to je odide...

annamaria787
29. jún 2022

@babyttcirl u nas bol velmi dobry a mily pan Erik., kt. Nam vsetko vysvetlil poradil spravil co bolo treba. U nas velka spokojnost www.dombezskodcov.sk su topka na SK 😘

dagas
29. jún 2022

My sme mali plošticu jednu jedinú chvalavohu..pár dní po sebe som mala na sebe štípance..vôbec nevyzerali ako iné na obrázkoch..hladali sme čudovali sa..manžel nič vždy som bola ráno doštípaná iba ja..aj sme si mysleli že to je od ploštíc lebo v bytovke už pár bytov malo problém s plošticami ...nakoniec sme našli jednu jedinú muž ju hneď zabil...na druhý deň sme volali ľudí s tým psom a nič nenašli povedali že sme mali šťastie že to bola len jedna...od vtedy sme mali pokoj 🤷🤷🤷

annamaria787
30. jún 2022

@dagas nikdy to nie je na 100% ale mali ste stastie... aj hotely robia tak ze tam behaju haukaci a predsa maju plostice...