MUDr. Zuzana Nižňanská - Antolská

vierasimi
16. jún 2022

Dobrý deň, prosím Vás potrebujem dcéru obj. Na detskú gynekológiuk k pani Dr. Niznanskej neviem sa tam dovolať mi vôbec nedvíha ju. Akým spôsobom sa k nej objednávate? Mailom? Osobne? Ďakujem

marci77
16. jún 2022

asi iba skusat volat
to mozno iba sestricka bude vediet, kedy presne by sa tam pani doktorka mala nachadzat
oni tam niekedy maju na dverach nieco napisane, ale nie vzdy to plati a dany lekar tam v ten cas neordinuje

pripadne skuste este tu v skupinke sa spytat, mozno niekto o nej bude vediet
https://www.modrykonik.sk/group/2293/

niekedy mala pani doktorka Niznanska svoju ambulanciu myslim v Senkviciach alebo v tej oblasti, tak mozno ordinuje aj niekde inde ako na Antolskej

vierasimi
autor
16. jún 2022

@marci77 ďakujem... skúšam tam volať už 2 týždne ide ma poraziť lebo ide leto dovolenky to sa už vôbec tam nedostanem 🤦‍♂️

marci77
16. jún 2022

@vierasimi
pripadne dobra detska gynekologicka je aj v Ruzinove, neviem meno, ale odporucali aj tu

Kramarom sa treba vyhnut, tam ze je nejaka stara doktorka pre deti, tato
MUDr. Nataša Feráková

vierasimi
autor
16. jún 2022

@marci77 ďakujem za tip 🙏 asi skúsim teda aj ten Ružinov

marci77
16. jún 2022

@vierasimi pripadne aj v Kochu sa mi zda, ze je nejaka detska
ale tam sa asi plati

skuste si dat tu do vyhladavania, su tu urcite o tom diskusie😉

miruska_m1
17. jún 2022

@vierasimi Tak pripadne skuste ist osobne. Ak ste z petrzalky tak vas do ruzinova nezoberu. Ja som pre malu zhanala v januari a aj v ruzinove a aj na kramaroch ma poslali prec ze to musim podla rajonu. Bola som u doktora sivaka. Bol tiez problem sa dovolat a ked uz mi aj sestricka zodvihla tak mi povedala ze mam volat po jednej ked uz im koncia ordinacne hodiny.