MUDr. Zagyiová Alexandra a MUDr. Denis Milly - gynekologická ambulancia

alexia_s
24. jún 2021

Oh dievcata, som z toho uz zufala. Ja neviem ktoreho gynekologa si mam vybrat. Momentalna mam Gaza, co ordinuje na Mytnej ale nie som s nim vobec spokojna. Zvazovala som MUDr. Zagyiová Alexandra alebo MUDr. Denis Milly , niekto skusenost ? 🙂 Vdaka

luccija
24. jún 2021

@alexia_s Denis Milly môj gynelog najlepší,🙂

sonka_miro
24. jún 2021

@alexia_s za mna Milly urcite nie. Mozno tak na prevetivky ak vobec.

erikamamo
24. jún 2021

jednoznacne Dr. Milly. ako inak by som ani neuvazovala, ja som velmi rada, ze som sa k nemu prihlasila. konecne mam poriadne gynekologa a ziadne problemy 🙂

naomielina
1. júl 2021

Dr. Milly už nové pacientky neberie....tot posledné info keď som tam bola teraz v juny.

neny28
3. júl 2021

@alexia_s ja mám mudr milly a teda pokým som nemala problémy bola som spokojna. Keď prišli problémy absolútny nezáujem. Ja práve hľadám niekoho namiesto neho.

verca888
27. júl 2021

Navstevujem ambulanciu Dr. Milly uz nejaku tu dobu a nemala som s nim doposial ziadny problem. Aj ked nastali nejake zdravotne komplikacie, zakazdym bol velmi ochotny a problem sa snazil velmi rychlo vyriesit, takze za mna jednoznacne on

baska_nice
28. júl 2021

plne mozem suhlasit s tym, ze d. denis milly je ten najlepsi gynekolog v celej bratislave. vlastne aj vdaka nemu, sme stastnymi rodicmi, co je teda pre mna najviac