MUDr. Vladimír Ferianec PhD. - skúsenosti s morfologickým ultrazvukom

surdyova
11. okt 2023

Ahojte, potrebujem morfol. ultrazvuk v II. trimestry, taky poriadnejsi.. Holan, Cunderlik a pod. uz mi to terminovo nevychadza.
Gynsana - Ferianec/prip. Gabor - tu sa to este da, mate niekto prosim s nimi skusenosti? Nevedela som tu k nim moc najst...

maria833
11. okt 2023

@surdyova Ja som bola dávnejšie u Dr. Gábora v Gynaexe, milý lekár.

Ak chceš termín rýchlo, tak v Gynaexe robia morfológiu viacerí lekári aj lekárky, nájdu ti na počkanie voľný termín. Robí u nich aj pediatrický kardiológ kontrolu srdiečka, je to zadarmo k morfologickému ultrazvuku ❤ 👏

zuzike123
11. okt 2023

Ferianec je absolútna topka v materno-fetálnej poradni, tj pre najrizikovejsie tehotenstva (ake si ani nevies predstavit), volila by som jeho.

nikpa
11. okt 2023

@surdyova súhlasím s @zuzike123
Z toho čo máš na výber určite Ferianec. Ja som mala veľmi rizikové tehotenstvo, hrozil najhorší scenár pre mňa aj pre dieťa... Povedali mi, že ak nám niekto pomôže, tak on. Nedopadlo to síce úplne 100% ale žijeme. A všetko čo povedal, tak aj bolo.

erikavesela
11. okt 2023

Ferianec je naozaj top...ak mas moznost..vyber si jeho...mne 2x robil amnio, staral sa o mna v nemocnici...je naozaj topka

mkiss
12. okt 2023

MUDr. Ferianec bol môj pôrodník pre sto rokmi je velmi milý empatický doktor a skúsený aj odbere plodovej vody a aj morfologii ma predošle skúseností zo zahraničia. Na morfologii som bola u MUDr. Cupanik tiež odoborník