MUDr. Lucia Blašková v Dúbravke

veronika966
17. apr 2022

Dobrý deň prajem 🤗
Chcela by som sa iba spýtať, či má niekto skúsenosť s gynekologičkou MUDr. Luciou Blaškovou, ktorá má ambulanciu v Bratislave v Dúbravke. 🤗

Vopred ďakujem 😊🙏🏻

aurorastone
17. apr 2022

Ja k nej chodím a som spokojná

veronika966
autor
17. apr 2022

@aurorastone ďakujem veľmi pekne. Plánujem k nej prestúpiť, tak zatiaľ zbieram informácie 🙂

aurorastone
17. apr 2022

@veronika966 ja som 10 rokov nebola na kontrole keďže dr som mala na inom konci SR, a ona mi hneď spravila všetky vyšetrenia, strašne milá je aj sestričky a o mesiac som ešte aj tehu ostala takže kontrolovala všetko ako mala, akurát na veľké sono som chodila inde

gamura
20. apr 2022

@aurorastone prosím Ťa a platí sa u nej ročný poplatok alebo každé vyšetrenie? Vďaka.

aurorastone
20. apr 2022

@gamura 50 eur som platila v oktobri 2020 za kapitaciu ale robili mi aj vyšetrenia lebo vtedy som mala kartu ešte u starej doktorky a potom som tam bola naposledy v decembri 2021 po šestonedeli (rodila som v júli 2021) a neplatila som nič a odvtedy som už nemala čas takže len ten jeden poplatok takže tých 50 ak nezvýšili odvtedy... Počas celého tehu som nič neplatila za žiadne vyšetrenia ani odbery 🙂

aurorastone
20. apr 2022

@gamura aby som to zhrnula 😁 za vyšetrenia som neplatila a tých 50 eur na začiatku bol asi teda ten ročný poplatok

22abigail22
20. apr 2022

@veronika966
Ja som sa k nej prihlásila minulý rok v októbri s tým, že som zaplatila 30€ a mala som sa k nej vrátiť v novembri po menštruácie aby urobila preventívnu. Lebo vraj trvá 30 dní aby poisťovňa ťa registrovala a môže vyšetriť až potom.
Do dnešného som tam nebola lebo stále nemám čas. 😫

gamura
21. apr 2022

@aurorastone Ďakujem pekne za info 🙂.

pietrula
13. júl 2022

Nejake dalsie skusenosti, baby? Kolko sa caka na objednanie ?

veronika966
autor
13. júl 2022

@pietrula mňa nakoniec pani doktorka neprijala 🙂 nakoľko mám trvalý pobyt v inom obvode ako má ona ambulanciu 🙄

pietrula
13. júl 2022

@veronika966 Dobre vediet, takze ani nemusim volat..

llull
13. júl 2022

Baby a teda plati sa len rocny poplatok 50 a v tehotenstve nic? Lebo ja chodim ku Grossovej v Dubravke ale ona si dvihla ceny (60 rocny poplatpk, 150 v tehotenstve)

veraikonika
25. aug 2022

@veronika966 je dobrou doktorkou. Niektoré dni robila aj na Heidukovej a rada by som prešla k nej zas.

wejusenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wejusenka
2. nov 2022

Je fantastická. Milá, profesionálna, nemala som pri nej ostych o ničom hovoriť. Určite odporúčam.

bianka_012
9. jan 2023

Má niekto skúsenosť, či keď som z iného mesta, tak ma zoberie ?

sisa_s
9. jan 2023

@bianka_012 najlepsie napisat mail sestricke, ja nie som z dubravky a uz sestricka prehodnocovala, vyberaju si pacientky, neberu vsetkych zaradom, tak skor pochybujem, ze z ineho mesta by ta zobrali

veraikonika
28. jún 2023

@bianka_012 jedine skúsiť napísať mail. Držím palce.