MUDr. Janka Gáborová - skúsenosti

dominikad810
17. júl 2022

Dobrý deň,

Prosím vás máte niekto skúsenosti s pani pediatrickou MUDr. Jankou Gaborovou z polikliniky na Tehelnej? Akékoľvek info potešia, ako ste spokojní s prístupom pani doktorky a pod.

Ďakujem

ticko
17. júl 2022

Moji vnuci tam chodia lekárka nieje dvakrát milá bola som niekoľkokrát s nimi no v dnešnej dobe je to tak inak tam chodia mamičky s babetkami a chváli si ju

kristina.jo
18. júl 2022

Ahoj, ja chodim s mojimi synmi k doktorke Gaborovej uz 17 rokov. Ja pravda, ze je casto taka akoby malo komunikativna az odmerana (neviem ako to mam opisat) , hlavne cim je starsia. Ale na druhej strane je odbornicka, nic neodflakne. Pri najmensej neistote nas poslala radsej na dalsie vysetrenie. Nikdy nedala ATB "len tak" . Vzdy urobila odbery, vytery prip. CRP. Ked sa mi narodil druhy syn prisla ho po prichode z porodnice skontrolovat k nam domov (a to nebyvane v BA)...😳 Ja dokonca aj homeopatka, tak ak niekto chce viem mu odporucit aj takuto liecbu.
My uz teraz (nastastie) riesime s chalanmi len preventivky prip. nejake potvrdenia do tabora, ale za mna spokojnost. 😉

dominikad810
autor
19. júl 2022

@kristina.jo ďakujem krásne za info! 🙂 čakáme prvé bábätko a preto som chcela vedieť, že či mi ako prvorodičke pomôže, poradi nič nezanedbá a nebudem sa jej báť opýtať na akýkoľvek problém. Tak to ste ma potešila 🙂

dominikad810
autor
19. júl 2022

@ticko ďakujem pekne za informácie 🙂

modro_zelena
30. aug 2022

@kristina.jo keď spomínaš že bývate mimo BA, znamen to že berie pacientov aj mimo svojho obvodu? Alebo máte trvale bydlisko v jej obvode, ale nebývate tam? Uvazujem nad touto p doktorkou len obvodom tam nespadame a neviem sa jej dovolat..

modro_zelena
30. aug 2022

@dominikad810 ahoj. Rozhodla si sa nakoniec pre ňu? Na tepelnej ma ešte veľmi dobre recenzie aj MUDr Liptakova.

dominikad810
autor
30. aug 2022

@modro_zelena nakoniec sme zistili že pani doktorka nie je pre nás spádová. Keď som jej volala povedala, že naša ulica je mimo jej obvod a nezobrala nás. ďakujem ale za info skúsim tú aj keď to nevidím reálne, už som obvolala niekoľko doktorov v BA a žiadny neberie mimo svoj obvod a my spádovo patríme pod Procare :(

kristina.jo
31. aug 2022

@modro_zelena Ahoj, nepatrime do jej obvodu, ale my sme k nej prisli pred 17. rokmi (tolko ma starsi syn) 🤷‍♀️ To asi bola este ina situacia ...