MUDr. Jana Görcsová - pediater Poliklinika Bezručová

al1s
24. máj 2024

Zdravim,
ocakavame s partnerkou prve babatko a vyberame si pediatra v Bratislave. Skusam najst recenzie na pediatricke centrum na Poliklinike Bezrucova, aj ked su drahsi ale aspon ju mame v relaticne pesej dostupnosti. Ako pediatricka tam teraz prijma nove deti Mudr. Jana Görcsová - avsak neviem na nu najst recenzie. Mate nahodou uz niekto skusenosti s touto doktorkou?
Vdaka 🙂

Pripadne velmi ocenim odporucania na pediatrov v BA v okoli centra?

sisa_s
24. máj 2024

V BA je situacia s pediatrami taka, ze si rad, ak ti dieta zoberie spadovy 🙂 mimo svojho spadu neberu, max.sukromne kliniky...cize zbytocne ti budu recenzie na roznych pediatrov, lebo ti dieta nezoberu...

majusqa77
24. máj 2024

my sme k nej chodili do Medissima. Za mna fajn

zuzkagg
24. máj 2024

@al1s my k nej chodime do inej ambulancie, kde sa strieda este s jednou lekarkou a mam z nej zmiesane pocity, odbornost si nedovolim spochybnovat, ale po ludskej stranke ma co dohanat

zuzkagg
25. júl 2024

@zuzkagg Rada by som sa vratila k tejto recenzii, lebo ako sme u nej boli teraz naposledy musim povedat, ze bola velmi velmi mila, az som ju nespoznavala 😅 ani moja mala pri nej prvykrat neplaklala, dobra energia z nej isla, takze verim ze to uz bude jej standard a odporucam 🙂)