MUDr. Jakub Daniš - Antolská

effy777
21. jan 2022

Ahojte baby/maminy,

rada by som sa info o doktorovi Danišovi z Antolskej ci ste mali tu moznost.
Respektive ci vas odrodil a pripadne ake skusenosti mate? Ja som zatial pocula len same pozitiva 🙂

selena_luna
21. jan 2022

@effy777 moju sestru odrodil a len sama chvala. Nielen od nej ale aj od inych. Ze je nielen tazky profesional ale navyse aj velmi ludsky, mily, to sa malokedy spaja dokopy.

effy777
autor
21. jan 2022

@selena_luna ved toto..najst ten ludsky pristup v dnesnom zdravotnictve je tazke 🙂 Inak a sestra chodila priamo k nemu do poradni?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marci77
21. jan 2022

@effy777 skuste sa pridat aj do skupinky Antolska
https://www.modrykonik.sk/group/2293/

tiez som citala na neho same chvaly,
osobne som ho nezazila, lebo nemal vtedy sluzbu ....ale vacsina porodnikov na Antolskej je super

selena_luna
21. jan 2022

@effy777 nie ju len odrodil, nikoho si nezazmluvnila.

lenka188
21. jan 2022

@effy777 ja som u neho rodila dcerku pred 2 rokmi. Mala som ho zazmluvneneho. Bol perfektny. Na poradne som chodila priamo k nemu na oddelenie, nemusela som cakat dole v rade, hocikedy som mu mohla napisat sms ked sa nahodou nieco dialo. Ked som rodila, tak bol prave po sluzbe a ostal tam so mnou. Pri porode bol zlaty, aj sme sa zasmiali. Aj po porode sa staral. Fakt nemozem povedat pol zleho slova na neho.

effy777
autor
21. jan 2022

@marci77 ja rozmyslam ze sa k nemu aj zazmluvnim ale trosku som z toho skepticka lebo moze to vyjst tak ze akurat nebude moct

effy777
autor
21. jan 2022

@lenka188 Dakujem ti pekne ani nevies ako mi pomohlo co si napisala 🙂

marci77
21. jan 2022

@effy777 urcite si zazmluvnite, je to taka istota..... ked by nemohol prist, nebudete nic platit ....
ja som tiez tak mala zazmluvneneho (ale ineho lekara), uz som ani necakala, ze pride, ked mu v noci o tretej volali .....a prisiel

effy777
autor
21. jan 2022

@marci77 oki ja som myslela ze sa to do predu plati a pocula som o pripadoch ze sa nemohli dostavit ale dakujem za radu 🙂

marci77
21. jan 2022

@effy777 ako sa dohodnete s lekarom, ja som to platila, az ked som odchadzala z nemocnice domov
ale ak zaplatite dopredu a lekar nepride, v pokladni vam to vratia

leteonado
27. júl 2022

@selena_luna dobrý. Deň prosím vás pan doktor ma odrodil v roku 2019 a teraz čakám druhé bábätko už som 35tt a potrebujem ísť do nemocnice chcela by som zase jeho ale neviem sa k nemu dostať mam stare číslo náhodou nemá niekto naňho nové číslo? Ďakujem

leteonado
27. júl 2022

@marci77 dobrý. Deň prosím vás pan doktor ma odrodil v roku 2019 a teraz čakám druhé bábätko už som 35tt a potrebujem ísť do nemocnice chcela by som zase jeho ale neviem sa k nemu dostať mam stare číslo náhodou nemá niekto naňho nové číslo? Ďakujem

selena_luna
27. júl 2022

@leteonado zial nemam. Priamo na antolskej vam neporadili?