MUDr. Denis Milly

lucka656
12. okt 2020

chcela by som sa spytat na ceny u pana doktora, na stranke vidim cennik. Plati sa za kazdu navstevu , pripadne len rocny poplatok?

Dakujem

eliska13
12. okt 2020

@lucka656 idem pozrieť stránku ...chodím tam roky a neplatim nič iba za lepšiu cytologiu 25 eur.Je to fajn doktor

domi007
13. okt 2020

@lucka656 ročný poplatok sa neplatí. 1x v roku máš preventívku zadarmo (hradí ZP). Jedine ak sa chceš objednať na konkrétny dátum a čas je poplatok 5 eur. Počas tehotenstva je 1x za mesiac poradňa (hradí ZP), platí sa iba za 3D fotky, na to sa objednáva zvlášť..
Chodím tam od r. 2018 a som spokojná 🙂

alica_matejka
14. okt 2020

@lucka656 ahoj, ja k nemu sice nechodim dlho ale ako pisu baby nadomnou, tak rocny poplatok sa neplati. zdravotna poistovna ti hradi preventivnu prehliadku, kedze pan doktor Milly je sukromny doktor ale ma zmluvy s poistovnami a tym padom preventivne prehliadky preplaca poistovna. chces k nemu prestupit?

lucka656
autor
14. okt 2020

@alica_matejka chcela by som asi k nemu, pripadne viete poradit ineho - Ruzinov a okolie?

Chodim do Gynaex na zahradnickej, je to perfektne ale velmi drahe, realne preventivka 50€+a vzdy ked prides ze mas problem nejaky vzdy platis 30€ a viac. Realne min. rok som mala zdr.problemy a bola som tam cca kazdy druhy mesiac, opakovane stery atd dokopy za rok som tam nechala viac ako 300€, co je strasne vela, neviem si to predstavit ked budem tehotna. Jednoducho nemam problem zaplatit rocny poplatok kludne aj 100€ ale nech to zahrna vsetko.

tinka881
16. okt 2020

@lucka656 no neviem ako baby,ale aj ked som bola tehu som vzdy pri kazdej kontrole platipa min.5€ za ultrazvuk.Kazda jedna kontrola sa platila,dokonca aj ked som bola na cytologii.Este sa mi asi nikdy nestalo,ze by som unho nic neplatila.

eliska13
17. okt 2020

@tinka881 som tam roky a neplatim nič.A to som mala aj zápal,mykozu ináč chodím len na prevencie ano tam sa platí za nadštandardnú cyto obyčajnú by si mala v prevencii zadarmo.
Možno pri tehotenstve sa doplaca viac ten UZV sa asi považuje za nadstandart tuším platený je 3x za trhu veď si zisti na stránke poisťovne či sa opýtaj sestričky sú mile
@lucka656 ja by som si znova vybrala tohto lekára🙂

silviakup
17. okt 2020

ja som si u neho zalozila kartu teraz v july a preventivku a zrejme zaradenie u neho som platila 20 alebo 25e uz i nepamatam

maxada219
21. okt 2020

@lucka656 Po kazdej navsteve, vysetrenie ultrazvukom platim 15€

zuzkaase
1. nov 2020

@lucka656 ja som v 24tt, chodim tam pravidelne a platim stale. Minimalne za termin tych 5€. Plus urz a tak...no nechavam tam tak od 15-25€ na kazdej poradni

alica_matejka
2. nov 2020

@lucka656 ineho poradit neviem, kedze ako som pisala, tak som chodila k Millymu a mne velmi vyhovoval. ak sa rozhodnes pre neho, budes spokojna, ze to dobry zensky doktor🙂

eri444
2. dec 2020

@alica_matejka ahoj, prepáč že ťa otravujem ale chcela by som sa spýtať, či tento doktor berie nové pacientky? Od januára sa sťahujeme do Bratislavy a postupne si tam budem musieť nájsť všetkých doktorov a keďže mávam dosť často zápaly a iné ženské problémy, tak ženského chcem mať hneď vybaveného. Za odpoveď ti ďakujem a kľudne môžeš odpísať aj do IP, ako ti je lepšie.

alica_matejka
4. dec 2020

@eri444 neotravujes vobec🙂 a mozem ti aj sem odpisat a nemusim ti rozpisovat sukromnu spravu, bude to pre mna rychlejsie. co mam informacie, tak by mal tento doktor stale brat nove pacientky. neviem ako to teraz funguje, ked je ta korona ale skus si zavolat a sestricka ti isto povie ako postupovat.

999k
4. dec 2020

@lucka656 ahoj chodim ku doktorovi uz 3 roky a zakazde jedno vysetrenie platim! Ci uz je to 5 eur niekedy 7 alebo aj 15, tak som z toho v soku, ked niekto napise ze neplati a sme jeho pacientky vsetky, tak teraz ma to trochu dostalo. Jedna plati, druha nie. Na kazdu by mal byt rovnaky meter hm

eri444
8. dec 2020

@alica_matejka ďakujem ti za odpoveď, si zlatá. Máš pravdu, vyskúšam to tak, aby som zbytočne necestovala a potom zistím, že so mnou ani riešiť veci nebudú chcieť. Idem na to hneď.

alica_matejka
4. jan 2021

@eri444 za malicko, rado sa stalo😉 ako si dopadla? volala si?

eri444
5. jan 2021

@alica_matejka fúha, som tu skoro mesiac nebola, to som normálne v šoku🙈 Na začiatok Vám chcem všetkým popriať všetko len to dobré do Nového roku, nech sa nám darí a hlavne nech sme zdraví😘❤ A teraz ti musím napísať, že ešte v decembri som volala so sestričkou od doktora Millyho a dohodli sme sa, papiere sme poriešili cez internet a už by som mala byť ich pacientkou🙂

alica_matejka
8. jan 2021

@eri444 pozerala som, ze sa dlho neozyvas🙂 ale chapem to, nie kazdy tu moze byt kazdy den vareny-peceny😀 vazne? tak to je super informacia, som rada a tesim sa s tebou. tak uz tiez patris k nam😉🙂

eri444
11. jan 2021

@alica_matejka a ja som presne z tých, ktoré tu veru stále nemôžu byť, nakoľko mi dcérka dáva poriadne zabrať🙂 Áno, áno patrím😉

alica_matejka
13. jan 2021

@eri444 sidlo mas doma? ale tak aspon sa nenudis a vies, ze ju mas😂 uz ta teda viac nebudem otravovat, pekne sa venuj dcerke. k doktorovi uz patris, tak myslim, ze uz viac nemame co rozoberat. nech sa ti dari😉🙂

eri444
1. feb 2021

@alica_matejka to mám veru ale tak presne, aspoň viem, že ju mám, keď je taká živá🙂 Máš pravdu a ďakujem ešte raz veľmi za všetko! Maj sa dobre, nech sa aj tebe darí, papa😘

5esicko
1. feb 2021

Ahojte,prosím vás, ordinuje MUDr Milly normálne v týchto šialených korona časoch?🙈😁 Objednala som sa online,chcela som si to overiť telefonicky ale neviem sa tam dovolať..tak teraz neviem či sa tam vyberiem zbytočne alebo online formulár na objednávanie normálne funguje a teda môj termín je platný...niekde som počula že počas korony vyšetrujú gynekológovia iba tehotné pacientky,čo ja nie som,tak som si nie istá...ďakujem 🤗😊

5esicko
1. feb 2021

@alica_matejka zabudla som označiť 🙈
@eri444

zuzkaase
1. feb 2021

@5esicko ano, dnes som tam bola ;)

5esicko
2. feb 2021

@zuzkaase ďakujem, dostala som sa i ja bez problémov 🙂

eri444
4. feb 2021

@5esicko prepáč, som tu teraz tri dni vôbec nebola, lebo akosi som nič nestíhala😕 Ako ale pozerám, tak si sa vybavila. Napísala by som ti to isté, že objednané preventívne prehliadky platia a vykonávajú ich aj počas korony🙂

standusina
2. mar 2021

Ahojte. Rada by som sa informovala, ci tento pan doktor berie nove pacientky a ak ano, co treba pre to spravit, ako postupovat? Za informacie vopred dakujem.

verca888
8. apr 2021

@standusina ahoj, ahoj. co mam informacie, tak by mali brat stale nove pacientky. co sa tyka toho, ako sa k nim dostanes, tak som ti z ich webovej stranky spravila screen, kde to maju napisane ako postupovat. precitaj si🙂

sysynka
9. apr 2021

Ahojte. Chcem sa opýtať tých čo chodia/chodili k Millymu. Prosím môže byť prítomný otec pri sono/usg od začiatku alebo to nepovolí doktor? ... A tiež sa chcem informovať že aké ceny má (cez poisť. Dovera)? Vidím že na stránke má cenník ale tam má písané len 5úkonov. Ďakujem krásne 🙂

aaatimejka
12. apr 2021

aj ja by som bola na to zvedavá či môže byť prítomny otec už od začiatku na usg/sono

gabsisi
28. máj 2021

@aaatimejka áno môže. Chodím k nemu od 2015. Pri oboch tehotenstvách chodil aj manzel na Sono..... lekár reagoval že ,, ak to Vám nevadí tak kludne”( prvé soná sú totiž vaginálne)