MUDr. Andrea Husivargová

nataska86
17. jan 2022

Ahojte, mate prosim niekto skusenosti s Mudr. Husivargovou - detskou pediatrickou momentalne posobiacou na poliklinike v Karlovej Vsi? Dakujem 🙂

krtek18
22. mar 2022

@nataska86 my k nej chodime od januara a zatial som velmi spokojna 🙂 ty si k nej nakoniec isla?

nataska86
autor
22. mar 2022

@krtek18 Ano tiez sme uz u nej asi od Februara 🙂 a teda potvrdzujem ze zatial spokojnost 🙂

annananastastna
25. apr 2022

@krtek18 Ako to u pani doktorky funguje? Objednava na konkretny termin alebo sa caka v cakarni a berie pacientov podla poradia? Je to starsia pani doktorka? Dakujem.

nataska86
autor
25. apr 2022

@annananastastna pani Dr.ma odhadom nieco medzi 40-45 rokov. Po tom ako som jej volala mi povedala ze mame na 12:00 prist. Siel s dcerkou manzel, pred nimi bol jeden iny pacient a hned ich vzala ale ci ten pacient pred nimi mal tiez casenku na 12:00 ti neviem veru

annananastastna
25. apr 2022

@nataska86 Dakujem za odpoved🙂

krtek18
25. apr 2022

@annananastastna objednava na presny cas 🙂 a tak tak, mlada a pride mi velmi odborna a prijemna. Aj sestricka mila.

annananastastna
25. apr 2022

@krtek18 Ďakujem🙂

larra111
19. okt 2022

Zdravim žienky. Stale spokojne s pani doktorkou? My mame velmi daleko pediatra a tiez by sa mi hodil v karlovke alebo DD.

nikas1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fionka13
27. apr 2023

@krtek18 riesi pani doktorka ked sa niekto nechce dat ockovat prosim? v klude aj do spravy

nataska86
autor
3. máj 2023

@larra111 Ano, stale spokojnost.. akykolvek problem mame, aj sa moze zdat ako uplna banalita, nema problem dcerku prezriet, vysvetlit... odporucit co treba robit...sestricka je velmi zlata tiez

ivula0807
13. jún 2023

@nataska86 ja by som sa chcela opýtať, uvažujem nad zmenou pediatra, momentálne máme Vajdickovu na Dlhých dieloch ale to je čistá katastrofa, všetko je podľa nej normálne, všetko treba vydržať, nič poriadne nerieši a ešte aj sestrička začala byť maximálne arogantná. Uvažujem nad touto Husivargovou, lebo istý čas pôsobila v ambulancii u Vajdickovej, ale len krátko. Môžem sa teda spýtať, dvíha telefón? Dá sa k nej normálne dostať na vyšetrenie s dieťaťom keď ma problém? Neprístupuje k problémom laxne? Moc ďakujem. Potešia má akékoľvek aktuálne info.

nataska86
autor
24. jún 2023

@ivula0807 volat som jej veru nikdy nevolala ale aj ked pridete na vysetrenie bez telefonneho objednania vezme Vas. Na email odpise vzdy. Doteraz som mala pocit ze vzdy vsetko vysetrila, dokonca si pamata aj predosle diagnozy a skontroluje ci sa problem nezhorsil- dcerka mala napriklad zvacsene uzliny, prezrela ju, vysvetlila co to je a ked sme prisli s inym problemom opytala sa ze ako tie uzliny a okontrolovala zas

karola166
6. nov 2023

@nataska86 je to najarogantnejšia doktorka bez záujmu o pacienta. Komunikácia ak jej poviete, že sa jej niečo nepači po mne v ambulancii začala zvyšovať hlas pretože som vyjadrila nespokojnosť pri tom ako sestrička vykrucala nohu mojmu dvoj týždnovému synovi. Pri staršom, ktorý má 9 mu prepichla žilu pri obyčajnom odbere krvy. Je to za mna velmi neschopná lekárka bez záujmu o pacienta.

krtek18
6. nov 2023

@karola166 co to, prosim, znamena "prepichla zilu"? Vsak to musi urobit vzdy pri odbere, aby z tej zily dostala krv, ci?

karola166
7. nov 2023

@krtek18 prepichnuť žilu znamená z oboch strán. Nie do nej pichnuť a odobrať krv. Plus malemu 2 tyzdnovemu brali krv s časi petičky kde je kosť a čudovali sa že to netečie keď som to povedala komukolvek s oboru len pozeral s otvorenými ustami čo to je za amaterizmus a že čo najdalej od takej “lekarky”

nataska86
autor
27. nov 2023

@karola166 Neviem veru, my sme mali vzdy len super skusenosti. Aj dnes tam manzel bol s dcerou a vysetrila ju kvalitne, predpisala co trebalo, sama povedala aby sme sa ozvali na konci tyzdna ako sa dcerka ma. Vzdy sa bud vratila a prekontrolovala aj predosle problemy ktore sme mali alebo sa minimalne opytala co je s tym nove a ako pokracujeme. Ked sme boli na preventivke v 4 rokoch poslala nas na kardiologiu lebo ze pocuje selest, nech to dame preverit pre istotu a nasledne sam kardiolog povedal ze selest je, nastastie minimalny a staci ho sledovat pricom pozitivne sa vyjadril a pochvalil doktorku ze ho klasickym vysetrenim zapocula.