Môžem pre 15-ročného riešiť ortopédiu Bory alebo iba detskú Kramáre?

24. okt 2023

Ahojte, mám 15 ročného syna. Dostal výmenný lístok na ortopédiu. Myslite že v nemocnici Bory by ho zobrali alebo tam až od 18 rokov a treba riešiť detskú ortopédiu?

markusrasford
24. okt 2023

Určite aj v Boroch

autor
24. okt 2023

@markusrasford ďakujem, skúsime teda. Lebo teda na kramaroch majú termín až vo februári a to ideme riešiť len ploché nohy 🙉

weronika2
24. okt 2023

Ahoj napis mi prosim kedy si dostala termin..ja tiez potrebujem ist so synmi 5,5r a 3,5r

sisa_s
24. okt 2023

Bory nemocnica ma oznam na stranke:
Upozornenie: Ambulancia nepríjma nových pacientov vzhľadom na kapacitné obmedzenie.

zuzike123
24. okt 2023

Pokial viem ortopedia v Nudch riesi tazke stavy a predoperacne stavy, s plochymi nohami ta ani nevezmu. Hladaj ortopedov na obycajnych poliklinikach. My sme boli kedysi v Podotechu v Raci, dalsia dr je na Mytnej, Gajdos na Strecnianskej a pod. Druhou moznostou s tymto nedostatkovym druhom lekarov je ist k rehabilitacnemu dr, tiez moze predpisat vlozky/topanky, prehliadne cele telo dietata, nielen chodidla a bonusom je odporucenie cviceni/rehabiek na zlepsenie stavu.

ivett1
27. okt 2023

A SNOP nemôže byť? ...kedysi sme tam chodili s plochymi nohami 😊

autor
27. okt 2023

@ivett1 majú termíny až čo februári ale už máme tie Kramáre na január

deny12345
7. dec 2023

@ivett1 @weronika2 @markusrasford skúste skúsenú detskú ortopedičku docentku Vajczikovú v Orthospine clinic v Bratislave. Termín určite dostanete.

ivett1
7. dec 2023

@deny12345 vďaka za info, ale ja som len odpovedala na otázku autorky😉

janamoto78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz