Microblading Bratislava

12. feb 2022

Ahojte, poradite kde ist na kvalitny microblading v ba? Na cene nezalezi. Len aby mi to spravili prirodzene a kvalitne. Dakujem ☺️

simikb
15. feb 2022

Osobna skusenost, uz som bola 2x tento rok idem zas! BILSKA beauty (nejde mi pridat link) ❤️baba je sikovna a fakt je to cele profesionalne. Poradi ti aky typ sa ti hodi a aj ti povie ak su nejake problemy. Napriklad mne to velmi krvacalo 🤷‍♀️takze hned mi povedala, ze jej je luto, ale neda mi tmavsiu farbu lebo mi to moze ist az do modra (miesamie krvi s farbou) a nechcem mat modre obocko🤣myslim si, ze v takychto momentoch sa ukazala jej profesionalita. Ma online rezervacny system, ktory uz bol spusteny, ale neboli dobre temriny🤣otvara ho zas od 1.Juna 2022 hne dvbten den treba vybavit rezervacku lebo inak sa to hned naplni. Dalsia rada ak ides prvykrat, termin si daj sep az marec/april. V lete je to morda sa o to starat, aby sa ti nemenila farba a nebledlo to musis mat zakryte (ciapka/klobuk/okuliara🤦‍♀️) , mne sa to dost potilo plus som sa strasne vylakala led ta farba zacala vypadavat🤣😂(prvykrat som bola a je to normalne). Na 2x som sla v oktobri a bolo to super, aj hojenie aj pocasie. Proste ideal a idem aj tento rok v takom dátume ak chytim termin😂🤣

A este jedno upozornenie nerobi kojace zeny ani gravidne. Ja som mala ist na pretetovanie, ktore mas v cene ale pisala mi ze kedze som tehotna tak do toho nejde.

autor
15. feb 2022

@simikb dakujem. Pozriem ☺️

malinoismum
15. feb 2022

Pozri si album @lizatko1009

autor
15. feb 2022

@malinoismum dakujem pozriem ☺️

13072018
15. feb 2022

Ja skusenost nemam ale dostala som odporucanie na Zuzanu Grigely

autor
15. feb 2022

@13072018 dakujem 🙂