Maminka z Mostu pri Bratislave

smootherka
30. júl 2020

Ahoj pristahovali sme sa do Mostu pri Ba a chcem sa opytat ci sa najde nejaka maminka na pokec .Mam dvoch chalanov 2r. a 4,5r., tak by sme chceli zaroven nejakeho kamosa/kamosku.Mozeme dat stretko na ihrisku alebo kdekolvek,budeme radi.

dellys
31. júl 2020

Ahoj, niekedy by sme sa mohli stretnúť v moste trávime veľa času aj keď tam nebývame ale chodíme tam na prázdniny a víkendy k starým rodičom. Momentálne sme tiež v moste a mame skoro dvojročnú dcérku. A kam ste sa prisťahovali do ktorej časti? Nie sme náhodou susedia
🙂

smootherka
autor
31. júl 2020

@dellys
Fuu tak netusim ci sme susedia 🙂 mozno aj ano..sme v tej casti ako su stromove ulice..Borovicova,smrekova... a vy kde sa nachadzate?

dellys
31. júl 2020

Tak asi áno my bývame na smrekovej a preto som sa pýtala ze sa nám skoro oproti domu nasťahovali nový susedia. Ale ja som ich nevidela iba deti je občas počuť. My mame v záhrade ustekaneho jazvečíka. 🙂

simmushh
31. júl 2020

Ahojte baby 🙂 @dellys a @smootherka. My mame na Brezovej svokrovcov, tiez tam trávime vela casu 🙂 mam 16 mesačného chlapčeka, tak tiez by sme mohli dat stretko 🙂

smootherka
autor
31. júl 2020

@simmushh
Ahoj ja nie som proti,ked tam teda budes alebo den predtym mi napis a dohodneme cas / miesto 🙂 tesime sa
@simmushh

zuzkaase
31. júl 2020

@smootherka ahoj, my sa stahujeme do mostu v sept. Budeme na ulici Jelsova ;) mam 5 rocnu dcerku a babatko v brusku, tak ak budes chciet dat nejaku caffee kludne napis 🙂

dellys
31. júl 2020

Nasla som aj skupinu most pri Bratislave posielam vám link ak by ste chceli https://www.modrykonik.sk/group/7758/

smootherka
autor
2. okt 2020

@zuzkaase ahojky, uz ste sa nastahovali do Mostu? Ak si pamatas pisali sme si nedavno, spominala si ze sa sem budete stahovat, my tu teraz byvame 2,5mesiaca..Monika