Magnetická rezonancia v NÚDCH

ico1308
13. apr 2023

Ahojte dievcata idem s dcerkou na magneticku a ine vysetrenia do BA viete mi poradit ako to tam prebieha?mam si zobrat pre seba jedlo? Budem mat postel pri nej?nie som zBA nebude ku nam kto prist.tak musim byt pripravena.dakujem krasne 🥰

yvana74
13. apr 2023

@ico1308
Dobrý deň, ako doprovod si tiež môžete objednať stravu z jedálne. Alebo sa prestravujete v bufete (varia fajn), alebo si kľudne vezmite svoje jedlo. Alebo dcére chutit nebude obed, zjete vy a jej čosi iné zadovážite. Posteľ môžete mať bud prenosnú 3,50 eur cca (večer si vezmete, ráno vratite), alebo riadnu ako pre pacienta (je drahšia, asi cca 10eur.) Neviem na aké oddelenie idete, ale napr na neurologii je matka v izbe dieťaťa, na ORL tiež(cerstve info), na urológii bývala izba špeciálne pre mamičky (cca 5 rokov dozadu). Cez cestu je malé tesco pre prípadné nákupy.

13riska13
13. apr 2023

My chodime s malou pravidelne kazdy rok zatial sme boli na oddeleni malych deti do 3 rokov som mala postel zadarmo a pri nej teraz ked ma 4 som si mohla vybrat bud pristelka alebo pevna postel za 10e najest sa da v pohode v bufete maju aj denne menu alebo v jedalni ale tam idete na -4 poschodie a dieta ostava samo na oddeleni takze to mi nevyhovovalo aj kvoli malej ale vzdy son si vzala aj daco navyse pre seba a malu na jedlo a ked daco chybalo dokupili sme v bufete

ico1308
autor
18. apr 2023

@13riska13 a neviete ako to je.povedali mi ze nesmie 3tyzdne brat antibiotika.a nesmie mat soplik ked ju budu prijimat.ale ked mala teraz soplik a davala som jej kvapky do nosa a na noc fenistil to mozeme ist normalne na prijem.dali vam tiez taketo instrukcie pred tou magnetickou?dakujem za info

13riska13
19. apr 2023

@ico1308 urcite nie nesmie mat nic lebo vas nespravia nam tak napr volali ze jednym zrusili termin lebo mali sopel