Liečba nádoru prsníka v Bratislave

13. okt 2024

Dobrý deň, prosím kde ste sa liečili v BA na nádor prsníka,na Heydukova alebo Kleinova, poprosím Vaše skúsenosti, onkologa Vám pridelia? ďakujem ❤️

martul
13. okt 2024

Z maminej skúsenosti neodporúčam Heydukovu.

autor
13. okt 2024

@martul aj viete prečo?

martul
13. okt 2024

Samozrejme, veď som to absolvovala s ňou. Mamina mala problém so sluchom, poprosila som doktora či by mohol hlasnejšie. No on má jedny hlasivky a nehodlá si ich kvôli nej zničiť... Napriek tomu, že mala svojho doktora, ktorý jej pri vyšetrení povedal, že ju odoperuje, tak si dal na jej termín dovolenku a operoval ju doktor bez skúseností čo skončil 3m predtým školu. Mamine tak zašil ranu po operácii, že už nikdy nedokázala zdvihnúť ruku ani len vodorovne nieto ešte hore. Obliecť si pulóver bolo takmer nemožné. Rána sa jej čistila 2,5 mesiaca. Keď sme potom našli doktora v národnom onkologickom ten bol taký zhrozený ešte ohlásil aj kolegu nech sa ide pozrieť na takú fušerinu.
Ale to už je 12r dozadu.
Ono sa všade nájdu aj dobré aj zlé skúsenosti.

Kamoška tam bola tiež a bola spokojná.

autor
13. okt 2024

@martul A potom ktorého onkologa mala ak si to pamatate? Ďakujem ❤️

martul
13. okt 2024

Tak to netuším, nepamätám si meno. Tam si ale doktora nevyberate. Je tam vstupná ambulancia kde vás vyšetria a budú navigovať ďalej.

suve99
13. okt 2024

Ja chodím do NOU na Klenovej, MUDr. onkológa mi pridelili... na prsníkových ambulanciách je MUDr. Malejčíková, Kopajová....

autor
13. okt 2024

@suve99 A ako ste spokojná,aj Vás operovali? ďakujem

cacianka
13. okt 2024

@suve99 aj Šimová, Bartošová, Oravcová, a trochu je rozdiel prsníková alebo onko.

suve99
13. okt 2024

@cacianka áno, máš pravdu..ja som bola u MUDr. Bartošovej a teraz chodím na onko k Malejčíkovej...

suve99
13. okt 2024

..áno, som po mastektómii, vzali mi všetky lymfatické uzliny z ruky, ožiaroch a teraz chodím na chemo, som taktiež po ablácii klavikuly

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. okt 2024

@suve99 a aký je rozdiel medzi prsnikovou a onko?

cacianka
13. okt 2024

Laicky ? Obe profesie týchto lekárok sú zamerané na prsníky ( ženy a muži), ale prsníková je všeobecne na riešenie a liečenie problémov, prsníková onkologička lieči a rieši po operácii a menezuje podľa potreby chemo a rádio terapie a iné potrebné liečby.

suve99
13. okt 2024

..tak ako napísala @cacianka... najskôr som bola u prsníkovej, porobila vyšetrenia, a keď sa potvrdila dg. chodím na chemo...už vyše 2 rokov...

autor
14. okt 2024

@suve99 A na chemo tiež do BA?

suve99
15. okt 2024

..áno, na chemo chodím do Ba, ale vedia podať chemo i inde..ja som spokojná v BA na Klenovej - predsa je to Národný OÚ

mk22
15. okt 2024

Ja odporucam ousa, za mňa top prístup.

autor
15. okt 2024

@mk22 ďakujem,aj tam operujú,to je Kleinova?

mk22
15. okt 2024

To je heydukova a áno operujú. Máš výsledky z biopsie ze sa jedna o zhubný nádor?

cacianka
15. okt 2024

OUSA - onkologický ústav Sv. Alžbety, Heydukova ul.
( v centre mesta, oproti Prioru)
NOU - Národný onkologický ústav, Klenová ul.,
( lokalita Kramáre, bokom pod Kamzíkom)