Lacné a dobré fitko v Bratislave

11. okt 2021

Ahojte viete mi poradiť dobré fitko v Bratislave ale nie tie najdrahšie? Golem,fitin a fit&co v eurovei sú veľmi drahé dokonca za jednorazový vstup chcú 10€. Mne netreba take drahé stačí mi ak tam bude bežiaci pas a zopár strojov na nohy a brucho. Nepotrebujem niečo extra luxusne a najnovšie. Nebyvam tu dlho preto sa pýtam na rady. Ďakujem

valentina12345
11. okt 2021

fit in a fit up su na mesacnu permanentku asi jedny , najlacnejsich. jednorazovy vstup je sice 10e, ale mavsju promo, ze si vies prist 1. zacvicit zadarmo - nech si mozes pozriet, ci ti to bude vyhovovat.
zalezi, v akej lokalite hladas, ja osobne som mala najradsej fit camp, ale tam som chodievala na multisport kartu, tak cennik priznam sa ze nepoznam.

petamich
11. okt 2021

stale existuju aj male fitka po sidliskach, ktore by mohli splnat tieto poziadavky ;) v ktorej lokalite si?

liz_lemon
11. okt 2021

https://lifegym.sk/ su v Dubravke a Podunajskych Biskupiciach

lindous
11. okt 2021

Ak chceš chodiť aspoň 2-3x v týždni, tak jednorázové vstupy sa ti neoplatia nikde a permanentky bývajú v tých lokálnych menších fitkách často drahšie ako vo veľkých sieťových 😅 ale ak máš v pláne skôr príležitostné návštevy a permanentka by ti bola zbytočná, tak byť tebou poskúšam proste malé fitká, ktoré sú najbližšie k tebe, že ktoré ti bude najviac vyhovovať, takto ťažko radiť, keď som možno z opačného konca BA 🙂 jednorázové vstupy stoja asi všade okolo tých 4€, tie ceny sa veľmi zásadne nelíšia prípadne ponúkajú permanentky nie mesačné, ale na 10,20,30 atď vstupov

ivkazba
12. okt 2021

Tak napríklad fitin a fitup sú lacné, ak teda beriem do úvahy permanentky a tomu je primerané aj za mňa otrasné vybavenie. Záleží čo chceš robiť vo fitku, aké stroje a zóny chceš využívať. Jednorazové vstupy sú v týchto fitkách drahé všade ak chceš ísť raz týždenne. Ale ak chceš ísť aspoň 3x týždenne, tak keď si mesačnú permanentku rozrátaš na 10 cvičení, tak to vôbec nie je drahé. Či nebodaj by si chcela chodiť cvičiť za euro?

allie458
12. okt 2021

Golem v tej budove kde bola IBMka kedysi Tower115, stoji 23 euro na mesiac, bez viazanosti, mozes si lístok kúpiť cez ich appku. Ja som tam spokojna.

falbala132
12. okt 2021

na Mierovej v Ruzinove je dobre fitko s jednozarozym vstupom 3 €.

kiki68
12. okt 2021

Fitinn je 20 eur na mesiac, Len to musis mat ako permanentku. To je velmi lacne

ivkazba
12. okt 2021

@kiki68 jasné, že je to veľmi lacné. 20 eur ak pôjde 2x do týždňa, to jej za mesiac vyjde 2,5 na jednu návštevu. Neviem, či by už ľudia zadarmo chceli cvičiť.

martanagy
12. okt 2021

v hoteli Jurki bolo vstupne 2,5e pred par rokmi, uz som tam davno nebola, ale v nutri zatiadenie podla mna super

kiki68
12. okt 2021

@ivkazba no ved, ked nejde 3x tyzdenne, tak to nebude mat ziadne vysledky

vero96
12. okt 2021

skús multisport kartu ak ju poskytuje tvoj zamestnávateľ tam je kopa fitiek🙂

saskenix
12. okt 2021

A co fitshaker.sk?