Ktoré obchodné centrum s oblečením sa vám najviac páči v Bratislave?

mara2010
10. sep 2023

Ahojte ktoré obchodné centrum s oblečením sa vám najviac paci v Bratislave ďakujem pekne. 🙂 ( kde je najväčšie výber)

jasminet
10. sep 2023

na velke nakupy oblecenia a topanok - avion. ostatne tak max ked sa idem len tak potulat po obchodoch a neviem presne co by som chcela.

marsmykkok
10. sep 2023

Ja mám najradšej Aupark, taký najkompaktnejší. Bory rozťahané a aj Avion, Eurovea to je taký extra dlhý slíž, pripomína mi to nejaký stopshop veľký poschodový, vo Vive toho veľa nie je ani v Centrali.

dadis
10. sep 2023

Avion je sice od ruky, ale mam pocit, ze obchody su tu takmer vsetky a maju vacsiu rozlohu nez v inych obchodnych domoch

obleckodogymu
10. sep 2023

Za mňa taktiež Avion 😊

lindous
10. sep 2023

Aj ja chodím najviac Avion a teraz už aj Nivy, no tam som stále stratená 😂

mara2010
autor
10. sep 2023

@dadis prosím vás ako ďaleko je cca od vlakovej nástupište? Alebo viete akou elektrickou sa tam človek dostane keď ide navštíviť Bratislavu vlakom

dadis
10. sep 2023

@mara2010 Myslim si, ze z hlavnej stanice tam ide autobus c.61, 17minut cesta

liz_lemon
10. sep 2023

@mara2010 ved si natukaj stranku NC, a pozri si, ake obchody su tam, ale tu v BA je to vsetko rovnake, na jedno kopyto, skoda chodit po obchodoch, lepsie je nakupovat online

kat_
10. sep 2023

za mna bory a nivy... avion nemam rada, lebo je tam vzdy milion ludi

lienka9
10. sep 2023

@mara2010 za mna Bory.menej ludi,dobra skladba obchodov.najviac ale chodime do Avionu,mame najblizsie a Eurovea..potom Nivy,Palac a ostatne :D

kris_tin257
10. sep 2023

Najradšej som mala vždy Bory len ich mám už dosť od ruky, málo ľudí väčší priestor, nikdy som nečakala pri kabínach pri platení ani som nezakopavala o ľudí... V avione som robila ten nemám rada tam som koľkokrát mala problém vôbec sa predrať pomedzi ľudí keď som mala pauzu a ísť sa najesť, o nájdení miesta vo foodcourte ani nehovorím .. odkedy tam nerobím som tam nebola

engynka
11. sep 2023

Nivy lebo je tam najlepsia Zara a zaroven Mango. Ale aj Mohito a Peek. Cize za mna 4 top obchody pod jednou strechou.