Ktorá nemocnica/pôrodnica v Bratislave je podľa vás tá naj?

jednoduchomirka
10. sep 2024

Ahojte, robím si taký menší prieskum, ktorá nemocnica/pôrodnica v Bratislave je podľa vás tá naj a prečo. Ja som rodina pred štyrmi rokmi a celý pôrod dopadol chvalabohu dobre. Nejakú väčšiu "traumu" alebo niečo, s čím by som nebola spokojná, som nezažila. No, viem, že sú mamičky, ktoré to majú/mali inak. Zaujíma ma ako to vyzerá v iných pôrodniciach v BA, s čím ste boli alebo neboli spokojné? Aký bol váš pôrod, ako vyzerajú (vyzerali v minulosti) izby čakateliek? Koľko ste platili za epidurálku? (Teraz sa už neplatí). Či boli pri vašom pôrode "študenti medicíny" alebo sa toto už nedeje? Možno aj výber polohy a skúsenosť s predčasniatkom. Jednoducho či máte aj nejakú negatívnu skúsenosť a dnes by ste už išli radšej rodiť inam. 🙂

marusia674
11. sep 2024

Ja som bola na antolskej v 2020, uplne spokojnost, mala som nadstandard porodny box kde som bola sama s PA, nikto ma nerusil, nikto nechodil, len Porodna asistentka bola pri mne. Pri porode boli pri mne okrem nej len sestricky z detskeho, ani doktorka nebola, nestihla :D 600ned v pohode, izbu som mala tiez nadstandard, jedlo mi chutilo vsetko, nikto nebol na mna ani neprijemny, ani drzy. Ked som sa stazovala, ze mi nie je dobre tak mi dali lieky a chodili ma kazdu chvilu kontrolovat, aj pocas noci merat tlak, pytali sa ci mi je lepsie. Keby si mam vybrat este raz tak urcite opat antolska