Kramáre - objednanie

elenajezova
30. jan 2024

Prosím vás, ako sa dá objednať v NUDCH Kramáre Bratislava na detské gastro na vyšetrenie? Rezervačný systém 0 bodov, dovolať sa neviem. Bud je obsadene, alebo nikto nedvíha... Sme z Prievidze. Ďakujem za radu.

animus
30. jan 2024

@elenajezova prečo sa vám nedá cez rezervačný systém? Ja objednávam tadiaľ.

elenajezova
autor
30. jan 2024

@animus ja neviem prečo, ale vyhodí mi tam, ze žiadny voľný termín na obidve ambulancie. My chodíme na Kramáre na ortopédia, tam v pohode aj ja objednávam cez rezervačný systém. Ale gastro mi akosi nefunguje. 😴

elenajezova
autor
30. jan 2024
elenajezova
autor
30. jan 2024

Toto mi tam ukazuje.

ibrunova
30. jan 2024

@elenajezova https://nudch.eu/ambulancie/gastroenterologicka...

len tak som klikla, ak jej toto toto, dole keď zroluješ, píše tam časy, kedy sa tam dá telefonicky objednať.

elenajezova
autor
30. jan 2024

Ďakujem, skúsim.

simsalabim
30. jan 2024

@elenajezova na niektore ambulancie nemaju zavedeny rezervacny system, netusim, preco. Napriklad aj nefrologia iba telefonicky...

elenajezova
autor
30. jan 2024

A keď je problém sa dovolať, potom ako?

simsalabim
30. jan 2024

@elenajezova len skusat, co ine... ak sa da, zistit, v akom case dvihaju telefony, niekde ich dvihaju pocas celeho dna, ak ma sestricka akurat cas.

freeja
30. jan 2024

@elenajezova ahoj, tam je problem sa dovolat, vzdy to je otazka dni kym zdvihnu. Kazdopadne obe detske lekárky tam koncia, zastup zatial nie je

drake122
30. jan 2024

Najistejšie je tam osobne isť a od sestričky dostanete termín.

zuzike123
30. jan 2024

Detske gastro na Kramaroch je des, telefony beru len v urcitych casoch, terminy davaju o 3 mesiace a chcu spravu od pediatra so zhodnotenim vsetkych doterajsich vysledkov, tj nestaci im vymenny listok. Na tuto byrokraciu a cakacku som nemala nervy, tak sme sli do Procare v Centrali s terminom za 3 dni.

cina1
30. jan 2024

@drake122 no ist len po termin z PD...trochu daleko...

cina1
30. jan 2024

@elenajezova https://nudch.eu/ambulancie/gastroenterologicka...
pozri este sem tu je napisane kedy volat

elenajezova
autor
1. feb 2024

@cina1 aj som volala v tých časoch a nič. 😴

elenajezova
autor
1. feb 2024

@cina1 však to.

elenajezova
autor
1. feb 2024

@zuzike123 to je tiež v Bratislave? Niečo súkromné? Koľko sa tam pripadne platí? Kde sa to nachádza prosím?

zuzike123
1. feb 2024

@elenajezova Sukromne, patri to pod Procare. Plati sa 60e za 1 vysetrenie +3 mesiace konzultacia s dr (telefonicky, mailom) alebo 160e za 3 navstevy a tiez nejake sluzby cez telefon/email. Nie je to lacne, ale niekedy sa neda cakat 3-4 mesiace na termin a pani doktorka je velmi fajn.

wewulka
19. mar 2024

Ahojte, prosím vás, zrejme tu už máte skúsenosťs Kramármi aj s Procare. Pediatrićka nám navrhla hospitalizáciu na gastre na Kramároch. Osobne nemám skúsenosť ani s jedným ani neviem akobto prebieha počas hospitalizácie.
Myslím, že keby sme v nemocnici tak máme za krátky čas všetky výsledky, ak by sme išli ambulantne tak by sa zrejme čas vyšetrení predĺžil na týždne. Ani neviem čo by som chcela počuť, ale pediatrička mi neberie telefón, aby mi to poriadne vysvetlila.
Ak by sme išli do nemocky môžem tam ostať zo synom ? Má 7 rokov, ale je na mňa dosť naviazaný a samého tam nechcem nechať.
Ďakujem za akúkoľvek odpoveď 😊

zuzike123
19. mar 2024

@wewulka Mozete ist aj na hospitalizacii na detske oddelenie na Antolsku. Pred mesiacom tam bol syn, tiez kvoli gastru.

wewulka
20. mar 2024

@zuzike123 A ako ste dopadli v tom Procare ? Odtiaľ vás poslali na hospitalizáciu ?
Manžel berie hospitalizáciu ako posledné riešenie a ja to vnímam ako cestu k najrýchlejším výsledkom a zistenia prečo syna bolieva bruško.

Len ani neviem ako to na takej hosp. prebieha, aby som si nerobila zbytočné ilúzie. Zoberú mu krv a dajú z nej všetko vyšetriť, spravia mu sono a dalšie vyšetrenia na základe odberov ak by bolo treba ?
Ďakujem

comika
20. mar 2024

@wewulka my sme boli pred 2 tyzdnami, ak chces napis spravu

zuzike123
20. mar 2024

@wewulka v Procare sme riesili na jesen reflux, to bolo ok, nemozem povedat kriveho slova. Ale zaciatkom februara mal syn akutnu enterokolitidu a s tym skoncil na Antolskej. Presne, aj nam povedali, ze je to najjednoduchsie riesenie ako sa dostat k pricine. Brali mu tam vytery, krv, stolicu a vsetko opakovane, plus sono brucha. Dali mu vysetrit vsetko co sa dalo, bol tam 5 dni, mali doobeda skolu. Boli tam aj skolaci s mamami. Mal taku mini izbu, ale spolocna kupelna pre 2-3izby, tak fajn. Po prepusteni ho este sleduju v prijmovej ambulancii az po vyliecenie, stale nosime nejake vzorky 🤦

wewulka
20. mar 2024

@zuzike123 ďakujem, že si to tak rozpísala 😉