Kramáre - detská kožná ambulancia

evqa93
9. feb 2023

Dobrý deň, máte niekto skúsenosť z Nemocnicou Kramáre? Musím malú(2r) zobrať na kožné vyšetrenie, obvolala som asi 100 lekárov a bud nedvíhaju alebo neprijímajú nových pacientov. Treba na Kramáre aj doporučenie od obvodnej doktorky? Či stačí tam prísť z diagnózou a vyšetria aj bez toho. Ďakujem za rady

nique
9. feb 2023

Ano, potrebuje vymenny listok. Na Kramaroch sa objednava na termin online. Najdi si rezervacny system. Tam sa zaregistrujes a uz budes mat svoj account. Caka sa dlho, ale ja som tam spokojna. Chodime na urologiu a ortopediu.

evqa93
autor
9. feb 2023

@nique, áno viem už som sa dočítala. Majú nenormálne dlhu čakaciu dobu až koncom marca, to v dnešnej dobe už ani vyšetriť dieťa nevyšetria bez čakania, voľakedy neboli žiadne rezervačné systémy a dobre bolo človek si trochu dlhšie začakal ale aspoň sa na to vyšetrenie dostal. V dnešnej dobe keď si človek nezaplatí tak nemá. A myslím si že platiť 80 eur na rok co už ani jednorazové vyšetrenie nemôžeš zaplatiť aby si zarobili, co tam ideš 2x max za rok je úplne zbytočné.

evqa93
autor
9. feb 2023

@nique a obvodná mi pritom povedala ze výmenný lístok nepotrebuje. Ja už neviem nemám na nich slov.

stuska1
10. feb 2023

@evqa93 skuste v lamaci kardosovu, berie novych pacientov za online objednanie sa plati 15e ale ma zmluvu so vsetkymi poistovnami
https://www.navstevalekara.sk/lekari/kozny-leka...

zuzike123
10. feb 2023

@evqa93 na kozne nie je potrebny vymenny listok! Na kramare mozete prist a cakat, mozno budete cakat niekolko hodin, ale my sme mali pred vianocami stastie a vybavili nad do hodiny. Druha moznost je zavolat si a popytat termin, nie vsetky uvolnene terminy nahadtlzuju do online rezervacii.

leeenka26
11. feb 2023

@evqa93 odporucam Dr. Kardošovú v Lamaci. Cakacka celkom v pohode,.plati sa len za 1.navstevu cez portal a potom uz nie. Dr. Vyborna,.sme spolojni velmi.

strelko
12. feb 2023

Dr.Cárska Fedinova a nepotrebujete vymenny listok

felicity1
15. feb 2023

@evqa93 vyšetria ako akútny stav. Treba sa zaregistrovať dole v registračnom okienku a na 3 posch si sadnúť so čakárne. Jeden z 3 lekárov dieťa vyšetrí

evqa93
autor
15. feb 2023

@felicity1 už to mám vyriešené ďakujem všetkým