Kožný lekár v Bratislave

14. jún 2024

Zienky, viete poradit ktory kozny lekar v BA by mi vedel dat nejaky termin do tyzdna? Mam akusi mokvajucu vyrazku blizko intimnej oblasti, bola som u gyno aj proktologa, kedze je to aj blizko konecnika, ale obaja povedali ze je to stale koza a ze treba koznej, lenze vsade su dlhe cakacky a ja mam aj pomerne velke bolesti z toho, hrozne to pali ta vyrazka. Uz som dokonca aj so sukromneho centra volala ale aj tam dlha doba...

zuzanka.zuzu
14. jún 2024

práveže u súkromného dlho, toto by som riešila cez obvodného a do ambulancie v nemocnici ak je to bolestivé

autor
14. jún 2024

@zuzanka.zuzu praveze aj tam som volala, teda zatial do jednej a dali mi termin o mesiac az...

aliziana
14. jún 2024

sú aj kožní na čakačku, napr. kožná v poliklinike Vajnorská, treba prísť skoro ráno a zobrať si lístok, len neviem, či tak funguje každý deň...

aliziana
14. jún 2024

@aliziana toto má na stránke: Pacienti sú vyšetrení iba s poradovým číslom, ktoré je vystavené pred ambulanciou od 6:00 hod, alebo sa môžu objednať na presný čas za poplatok 20 €. Platby podľa cenníka sa uhrádzajú v hotovosti, nie kartou.
Neviem, či berie nových, to si asi treba zistiť...

zuzike123
15. jún 2024

Aj u milosrdnych to dlho fungovalo tak, ze prides a cakas, ci to tak je dodnes, neviem, vyskusaj

eliska13
15. jún 2024

Na pohotovosť, alebo