Kozmetika a estetické zákroky - Mousse Clinique

karinaanastazia
6. júl 2021

Ahojte, boli ste niekedy na výplň pier v klinike Mousse Clinique Bratislava? Ako ste boli spokojné? Ešte sa chcem opýtať aký máte názor na značku Luminera? Doteraz som používala len Juvederm ale videla som že na tejto klinike aj so značkou Luminera robia veľmi pekné pery.
Ďakujem vopred za odpovede.

xsandrax
6. júl 2021

📌

ketrin98
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketrin98
31. aug 2021

@karinaanastazia
@xsandrax ahojte, ja som bola minuly tyzden a s vysledkom som velmi spokojna 🙂davala som si 1ml Luminera

xsandrax
31. aug 2021

@ketrin98 super teda, som rada, že si spokojná ☺️ Aj na fotkách je vidieť, že pani doktorka je šikovná. Tak už viem kde ísť ☺️ Lumineru som ešte nemala, ale kamoške dlho vydržala ☺️

zuzanagul
31. mar 2022

@ketrin98 Ahoj, ktora dr ti pery robila? nemas foto? Vdaka

ketrin98
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketrin98
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolka1986
31. mar 2022

@ketrin98 Za toto by som neplatila, veď to má rovnaké, to by aj rúžom a ceruzkou na pery "vyčarovala"

zuzanagul
31. mar 2022

Dakujem krasne, pery vyzeraju super!!pristane ti to 🙂 mas tam este stale ten efekt aj teraz ked si bola v auguste ? nepoznam tu Lumineru vobec, preto sa pýtam...
@ketrin98

ketrin98
2. apr 2022

@nikolka1986 vobec to neni rovnake, pri kyseline je potrebne ju budovať, po prvej aplikacie nemozete ocakavat zazraky.. treba ist min. 2-3 x

ketrin98
2. apr 2022

@zuzanagul ano este mam ale vraveli ze po 6 mesiacoch je potrebne ist znova aby sa ta kyselina budovala a nevstrebala sa, hlavne je potom potrebne piť vela vody 🙂 a ďakujem pekne

korall_de
17. aug 2022

@karinaanastazia ahoj, ja som bola v januári prvýkrát, na 0,5ml u Paššákovej. na dopich idem o týždeň, reálne nebolo treba skôr. a možno ani teraz ešte netreba, ale už chcem 🙂 pery prirodzené, skorigované, modrinka trochu, hojenie celkovo v podstate žiadne, výdrž podľa mňa úplne super na to, čo počúvam okolo seba. kamošky už tiež chodia tam.

timsusur
19. nov 2022

@korall_de ahoj, mozes sa mi prosim ozvat? Potrebujem sa nieco opytat🙏🏼☺️