Kolonoskopia v nemocnici Bory

sandey
5. aug 2023

Ahojte, bol niekto na kolonoskopii v Boroch v Bratislave?

slovnik
25. okt 2023

@sandey ahoj, bola si medzičasom? Ja by som tam mala ísť budúci týždeň a veru bez strachu to nie je

gemmana
2. nov 2023

Mna to caka zajtra. Ako ste baby dopadli? Tiez mam bobek z toho :(

gemmana
3. nov 2023

@sandey tak ja som to dnes absolvovala. Mala som clensiu pripravu. 1l poobede a 1l rano skoro, vysetrenie som mala o 9. Zaregistrovali ma, vyplnila som dotaznik, dostala som naramok s menom a cislom a ked to cislo zavolali na tabuli prisla sestra velmi mila, v satni som si dala tie kolono sortky (netreba kupovat) , napichli ma, dali mi oblbovaky a trvalo to cele asi 15 min. Je to mierne neprijemne sem tam ale o vsetkom vam hovoria doktorka aj sestra. Kym odzneju oblbovaky to chvilu trva. Mne doslo aj zle na vracanie ked som sa prezliekala spat. Vsetko hlaste. Mne dokonca zacali kramy den pred ale stacil tampon a pohoda. Crievka striekaju vodou a vzduchom cize potom sa treba vyprdkat. Drzim palce vsetkym!

slovnik
6. nov 2023

@gemmana ja som tiež bola minulý týždeň, dali mi konská dávku oblbovakov a vôbec mi nezabrali, všetko hrozne bolelo a o všetkom som vedela, nič nemuselo zo mňa vyprchat 😄

katkesa
1. dec 2023

Ja som bola včera, nedala som si oblbovák a bolo to úplne v pohode bezbolestné vyšetrenie. Samozrejme, že sú príjemnejšie veci, ale naozaj to bolo úplne v pohode a takmer nič som necítila. Takže netreba tam ísť so strachom a stresom a všetko bude ok.
Bola tam naozaj veľmi veľmi príjemná sestrička, ktorá mi všetko vysvetlila a v prípade mojej žiadosti by mi sedatíva ihneď pichla,ale ako som písala nebolo treba 🙂

ludmila321
26. mar 2024

Ako ste sa tam prosim objednali?Telefonicky/osobne?Vdaka

katkesa
27. máj 2024

Bola som osobne