Kolonoskopia v Bratislave

dominika2000
15. jún 2023

Dobrý deň poprosím odporúčanie kam na kolonoskopiu v Bratislave čo najskôr, bezbolestné ošetrenie, ďakujem 🙂

bublinka1426
15. jún 2023

bezbolestne ==> tak v plnej narkoze. mne utlmovak ani nezabral.. mna to bolelo jak svinu. kazdy ma rozne zahyby a ohnutie criev, vnutorne vzrasty ci vela tuku malo tuku...velmi individualne. urcite poradit s lekarom.

dominika2000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinka1426
15. jún 2023

@dominika2000 pozri google kde davaju aj narkozu...resp. napr moja znama bola, spala cely zakrok, potom sa zobudila. nic necitila.ak sa bojis bolesti, porad s lekarom. ja som bola bez narkozy, takze neporadim, kde robia takto.

dominika2000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinka1426
15. jún 2023

@dominika2000 prajem vsetko dobre 🍀

lalus
15. jún 2023

Gastrocentrum poliklinika Bezrucova. S oblbovakom (nie v narkoze), ozaj bezbolestne

dominika2000
autor
16. jún 2023

@lalus ďakujem veľmi pekne 🙂

kuki13
16. jún 2023

@dominika2000 presne Bezrucova. treba priplatit ale stoji to za to

dominika2000
autor
16. jún 2023

@kuki13 ďakujem 🙂

bublinka1426
18. jún 2023

@kuki13 kolko prosim

bublinka1426
18. jún 2023

@lalus mala som zaplateny oblbovak a citila som horsie ako porod

lalus
19. jún 2023

@bublinka1426 netusim, co mohlo byt zle. Ja som mala a vobec o nicom neviem. Posledne si pamatam, ze mi ho pichaju, potom az ako lezim "po" v inej miestnosti.

kuki13
19. jún 2023

@lalus na bezucke si miesaju nejaky speci koktail som sa pytala a dopichnu ak by bolo treba. Ja si nepamatam nic iba uvolnenu naladu.

mette7
17. feb 2024

Odporučam aj ja Bezručovu, dnes som bola na kolonoskopii a teda naozaj ja mam velmi velky strach z hocijakych vykonov a vysetreni, a za mna tiez len velmi dobra skusenost, mala som pichnutu analgosedaciu a teda nič si poriadne nepamatam, žiadna bolest ani nič neprijemne vôbec. Prišlo mi to cele ako minuta že som lahla a bolo po všetkom. Naozaj odporučam!

banderaska29
28. feb 2024

@mette7 Ahoj, a prosím ťa koľko si platila a za koľko si dostala termín ? srdečne dakujem 🙂

mette7
28. feb 2024

do tyzdna neviem ci som nemala aj stastie mozno niekto odriekol lebo normalne som dostala termin za mesiac a pol v inej ambulancii, ja som bola v sobotu maju poplatky na stranke zverejnene

dusko1345
20. jún 2024

aj ked je to neaktuálne, tak aspoň do budúcna, drgastro.sk , za mňa najvačšia spokojnosť. Kolonoskopia bola bezbolestná, išiel som v analgosedácií (ekvivalent celkovej anestézie) a top. Nič som si nepamatal, odstránili polypy, histológiu som mal do dvoch týždňov a personál bol neskutočne milý. Človek príde vystresovaný na hadičku do zadku a tak milý lekár, sestra a recepčná urobili taký efekt, že zase by som išiel. Doslovne sa teším o 3 roky keď idem na kontrolnu kolonskopiu :D a vraj tam robia aj to, že prídeš na kolonoskopiu ale vedia ti zaroveň urobiť gastroskopiu v tej analgosedácií, takže zabiješ dve muchy jednou ranou a máš pokoj a ešte aj dobry pocit.. skutočne odporúčam, aj som im povedal, že budem všade iba pozitívne feedbackovať 🙂 takže šup šup dr.gastro 🙂 D.