Koľko stojí internát pre 15-ročnú v Bratislave?

leona4221
1. jan 2023

Ahojte mamičky . Mam dcéru ktorá ma záujem o štúdium v Bl, napad podporujem pretože si myslím ze ju to môže niekam posunúť . Háčik je ten ze my z Bratislavy niesme, takže by bol nutný internát . Tým ze pôjde na strednú školu - ma 15 rokov - sa aj trošičku obavám no verím ze to zvládne ( to uz sú len moje predsudky ). Chcela by som sa opýtať koľko to ročne vyjde, ako to riešite vy so stravou … ako to celkovo funguje u vás . Taktiež vy som chcela vedieť vaše odporúčanie na internát atd . Dakujem pekne 👍🏻

zmrzlinka2021
1. jan 2023

@leona4221 Nenapises aj skolu?
Inak, stredoskolske intraky su take mensie vaznice, takze bat sa nemusis. Skoly vzdy maju aj vlastne jedalne

leona4221
autor
1. jan 2023

@zmrzlinka2021 konkrétne gymnázium , zaujalo ju súkromne gymko Galileo , no musím to este obvolat a pozisťovať viac o štúdiu . Všeobecne zaujíma nás gymnázium

3009
2. jan 2023

@leona4221 môj vnuk tam chodí prvý rok ale nie na gymnázium. Učitelia sú na celej škole tí istí, či na gymnáziu, či na manažmente. Škola vlastný internát nemá.

samuelson35
2. jan 2023

@leona4221 pošlem do IP

janamoto78
3. jan 2023

@leona4221 Galileo je na Dolných honoch. O žiadnom internáte ktorý by táto škola mala, ja osobne neviem. Jedine ju u niekoho v blízkosti ubytovať. Napr. u nejakej babky v Biskupiciach.