Kolagénové nite v Bratislave

gabika0825
8. mar 2024

Ahojte baby, máte tu niektorá skúsenosť s kolagenovymi niťami ? Viete odporučiť nejaký salon alebo kliniku v BA kde ste boli spokojne? Aj s výsledkom…Popripade aká bola u vás výsledná suma? Lebo všade sú len ceny od… netuším koľko by ich malo byt aplikovaných. Niekde som našla cenu za 1 niť a bolo napísané že sa musí aplikovať minimálne 7. Takze by potešila aj vaša skúsenosť ohladom výslednej ceny, kedze vôbec nemám poňatia. Dakujem veľmi pekne

basulaak
9. mar 2024

@gabika0825 pripnem sa. To je to iste ako nitovy lifting, nie? Tiez som sa uz rozkukavala, kde v BA ci TT je overena klinika na taketo ukony.

sovica
9. mar 2024

Kočky, mrknite skupinu Plastická chirurgia a estetická dermatológia: Rady, skúsenosti, referencie, tam vám poradia:
https://www.modrykonik.sk/group/7291/

gabika0825
autor
9. mar 2024

@basulaak je to neinvazivny zákrok…nitovy lifting je invazívny

gabika0825
autor
9. mar 2024

@sovica Dakujem určite pozriem 😊

basulaak
10. mar 2024

@gabika0825 uuuu to som netusila. Diky za info. Tie kolagenove nite teda len zlepsuju elasticitu a stav pleti? Niesu tie kolagenove zaroven mezonite? Tie su neinvazivne..Kuknem to, este raz diky 🫶

gabika0825
autor
10. mar 2024

@basulaak áno výsledok je vidno už po prvom sedení. Môže byt že mezonite, ja som sa stretla iba s pojmom kolagenove nite.